bugün

Madem esitlik isteniyor kadinlar tarafindan, o halde kadinlarin da askere alinmalari sarttir.

erkekler mecbur mu 15 ay gidip orda mintika temizligi yapmaya, patates sogan soymaya. gelsin yapsinlar su isi dostum.

edit: (bkz: sözlük yazarlarından aforizmalar/#18925304)
bir erkek olarak; erkekler de çocuk doğursun, ev temizliği yapıp üstüne para getirsin diye karşı kampanya başlattığım kampanya.
tkp anayasasıyla mümkündür.
iktidara gelirlerse, kadın çocuk herkesi asker edeceklermiş,
üşenmedim okudum.
hamilelere tecil yapıp yapmayacaklarını yazmıyorlar yalnız.
tam süper olacaktır:

- 3-5 nöbetini beraber tutalım mı ayten?
+ bu gece olmaz ya, başım ağrıyo...
(bkz: benim anam bir melekti yavrum)
doğru bi karardır. çünkü imanımız gevriyo patates soğan doğramaktan. gelsinler bari birliği falan süpürsünler . vatansa hepimizin vatanı anasını satim.
kadınlarda sünnet olsun la.

olm uzatmayın işte eşit değiliz. eşitliğimiz kanun önünde o kadar. eneeee.
Bunu savunan erkekler eger gercek olursa kendileri karsi cikarlar gece gece nöbet tutma gece operasyona gitme komutaninda olsa erkekle konusma gibi kisitlamalar getirirler. eslerini askere göndermemek icin muhtemelen cogu bedelli icin para biriktirirlerdi.
kadınlarda askere alınsın kampanyası pek iyi olmaz askerlik olayı her kadının yapacağı bir olay değildir. kadınlar asker olduğu zaman birliğin hiç bir ciddiyeti kalmaz. ortam çok cıvır, asılmalar sarkmalar falan olay izinden çıkılmaz bir hal alır. düşünün doğuda bir kadın, ve erkek gece nöbet tutuyor orada ne olur terörist gelse umurlarında olmaz üstüne kocaman birlik saldırıya uğrar. kadın milleti yaratılış itibarı ile zayıf yaratılmış kişilerdir her ortamda bulunmaları caiz değildir. askerlik işi çocuk oyuncağı değil erkek işidir. kadının olacağı yer var olmayacağı yer var.
alt üstü 15 ay askerlik yapıyorsunuz diyen kadınların bir köşeye saklanma arzusuna sevk edecek kampanya türü.
"kadın görmemiş askerler rahatsız" için kampanyadır. unutma ki kezbanın biri subay olursa ondan emir almak zorundasın.
Türk kadınları kahramandır. Onları bundan mahrum etmek olmaz diyerek başlattığım kampanya. Birazda onlar yıkasınlar tuvaletleri. Komutanlara garsonluk yapsınlar.
Dunya trip savaslari icin ilk adim atilmis olacaktir.
desteklediğim kapanyadır, öyle uzun uzadıya değil ama en azından temel silah eğitimleri yakın dövüş ve harp tekniklerini öğrenmeleri şart olası bir savaş halinde kendini tek koruması gereken erkekler değildir kadınlar da en azından kendini korumalıdır.
Erkekler de doğum yapsın, kadınlar da sünnet olsun vs. vs. uzar gider.
Tiplere bak amk. alın bunları da askere hacı.

görsel
Kampanya mampanya bilmem ama çatışmaya giren mehmetçiğin hatrına olması gerekendir.

Neden hep biz erkekler?

Onlar da bu memleketim vatandaşi değiller mi?

Niye alıp onları da adam etmiyoruz? Akılları başlarına gelmez mi hem?
Askerlik insanı olgunlaştırır, peki kadınların olgunlaşmaya ihtiyacı yok mu?

Hatta onlarında bizler gibi gazi ve şehit olması gerek miyor mu?
Neden hep kani akan can veren biz erkekler oluyoruz?

Nerede adalet nerede eşitlik!
önce bir bütün erkekler gitsin de kadınlara sonra sıra gelir.
görsel
Çoğu Bedelli askerlik yapan sözlük meriçlerinin isyanıdır. Artık Size bile zorunlu olmayan askerlik birde kadınlara mı getirilecekti? Boş yapmayın abi ya.
(bkz: erkin koray - kızları da alın askere)