bugün

At.
Tşk
Zaten bir hayvan değiller mi?
Kadınlar da erkekler de?
tabiki kedi olurdu her an her şeyi yapabilir laftan sözden anlamaz.
soru hatalı, insanlar canlıların sınıflandırılmasında hayvanlar aleminde yer alıyor zaten. Vahşi doğadaki hayvanlardan bahsediyorsan bence bir ceylan. çünkü ceylanlar her ne kadar saf temiz ve zerafetli dursa da kendini tehlikede gördüğü an görülmemiş bir tepki ile doğal avcısını bile yenebiliyor.
(bkz: kısrak)

görsel

Tşk.
Sırtlan. Görüntüsünden çirkinliğinden falan değil. Bu hayvan avlarını canlı canlı yiyor.
Şahsım adına bukalemun ile koala arasında gidip gelmekteyim. Kişilik karakterim ele alınacaksa bukalemundan başkası olamaz. Böyle de açık sözlüyüm.
Amerikalılar boşuna piliç demiyor. Tavuk olurlardı. Ama dikkatli olmak lazım tabi, tavukla dinozorun akrabalık bağı olduğu söylenmekte.
Kedi olurdu muhtemelen dengesizler ama sevimliler.
kelebek ile kokarca arasında muhtelif.
(bkz: erkek)
Keçi.

Çünkü çok inatçılar.

Yanlış hatırlamıyorsam keçi; kız demek(Kürtçe)
Ne olurdu bilmem de rica ediyorum at olsunlar. Gümüş çıngıraklı nallar halhalları, nalların çıkardığı sesler uygarlık şarkıları olsun. asil ve hoyrat diye de ayrılılar kendi içlerinde... Mis. At gibi kadınlar ifadesi yer bulur, tüm şiirler şaha kalkar, her yanımız dörtnala koşan asalet ve letafet dolardı. At yüzlü? Bu da bir şey. Olmadı yılan yüzlü.

imrahor düşlerim gaye bulsun.
bende arttırıyorum ve oyumu kediden kullanıyorum. kedi besleyenler anlar. ha benim ki dişi kediydi ama kedidir o kedi. yav geliyor bana sırnaşıyor tam sevecem trip tırmalama pati vurma. peşinden koşturma. halden anlamama, trip trip. birde tekirde değil, british shorthair. iyi bir gözlemciyimdir. kadınlar kediden gelmişler evrim geçirmişler huyları aynı.
Yılan, koynumda yulan beslemişim lafı burdan geliyor olsa gerek.
Çoğunluğun kedi dediği sorudur. Benim de ilk aklıma kedi geldi, bu nankorlukten ziyade ,sevimli , sevilmeyi seven , keyfine düşkün olmaktan dolayıdır. Nankorluge gelince insanların cok azı istisna çoğunluğu nankördür zaten. Sıradaki başlık ise bellidir.
yılan olurdu yılan
hele bizim türk kadınları kallavi yılan...
Ceylan.

Yerim. Sekipdurular böle.
Papağan.
(bkz: yılan).
Boz ayı olurlardı bu anlayışsızlıkları ile olsa olsa .
VVaşak.
Küçük beyaz bir tavşan olabilirdi.
Kulaklarını yerdim kulaklarını.
Tabiki deve, deveye diken yaranir.

Develer diken cignedikce dilleri kanar, kan tadını farklı bir tat olarak algılar, dikenden geldiğini sanarlar. Halbuki kendisini öldürdüğünü görmezler. Kadınlar da böyledir.

Kanatin ve bundan keyif almalarını sağlayın.
Kelebek veya Panter, karaktere göre değișir