bugün

Boy pos endama bakıyoz ama. Kafa uyumu olmayınca olmuyor.
1. Tip,
2. Kariyer,
3. Öz bakım,
4. Kıyafet,
5. Para,
6. Koku,
7. Üslup.

Asgari 7/5 tutturamıyorsanız hiç boşuna uğraşmayın.

Çirkinseniz elendiniz zaen geçmiş olsun, her kadın ilk baktığı adamda öncelikle “posçüre” e bakar,
Hiçbir kadın yanında “ter kokan” bir adam istemez,
Trilyonlarınız da olsa varoş gibi giyiniyorsanız ona göre muamele görürsünüz,
Parası olan bir ayıdansa kariyeri olan bir adam her zaman tercih sebebidir, zira zenginlik gelir geçer “klas” kalıcıdır,
Kibar ve centilmen olan her zaman tercih sebebidir,
Güzel kokmak bir meziyettir, mevsime göre parfüm seçen insan ağzını açmadan klasını belli eder zaten,

Abinizden size tavsiye. Kulağınıza küpe olsun.
karakter de dahil ise ben göte bakıyorum.
Onlar da bilmiyor ki neye baktıklarını.

Siktir edin her kadın bir değil.
Sırtına falan da bakıyoz, geniş omuzluysa bu beni ve çocuğumu sırtında taşıyabilir diye, hemen o erkeğe atlıyoz. Swh.
Yukarıda detaylı yazdık. Ama istisnalar kaideyi bozmaz tabi nerelerde takıldığınıza bağlı olarak. Ortaköy reina da yürünecek kızla kastamonu cumhuriyet parkında yürünecek kızın kriterleri de farklı olur muhtemelen.

Hayatında parfümden anladığı limon kolonyası olan tipler burada don juan de marco tribine giriyor ya çok gülüyorum. Lan sizin haddinize mi bu konularda yorum yapmak şapşikler?
Ben diş ve tırnak temizliğine baktım sonra da yazdığı kodlara baktım. tamamdır dedim.
Şahsen ben boyuna yapısına, sonra poposuna daha sonra karakterine bakıyorum. Eğer kültürsüz bir dağ ayısıysa yusyuvarlak götü bile kurtarmıyor.
ne bileyim. bol, vücut yapısı ve yakışıklılığa bakarlar gibi. ek olarakta maddiyat
Çoğu kadın tipe önem vermez. Yanlış anlaşılmasın bu sizin yağlı saç ve göbekle dolaşacağınız anlamına gelmiyor, temiz olun temiz kokun.
Paraya bakıyoruz maalesef. Ama sadece parasına bakan kızlar ayrı bir durum. Bir erkeğin potansiyeli varsa, öğrenciyse bile geleceği için çabalıyorsa, ortada bir servet olmasına inanın hiç gerek yok kadın bu potansiyele de yatırım yapar.
Geri kalan kriterler kadının da karakterine göre değişiklik gösterir, bahsettiklerim genel kanılar.
kadınına göre değişir, ancak özbakım yoksa başka şeylere bakmazlar.
Tırnak, dişler, ayakkabılar, koku miss. Manevi olarakta merhametli ve saygılı olmasına
kadından kadına göre değişir.

kimi parayı sever.

kimi gücü sever.

kimi uzun boylu sever.

kimi zekasını sever.

burada yazılanlar geneli kapsamıyor.
22 yaşına kadar tipe ondan sonra ayılıp akıllanıp sağlayabilecek olduğun imkanlara.
Yakışıklı, Uzun boylu, geniş omuzlu, bakımlı, kibar, entelektüel biri olup olmadığına bakarım öncelikle.

Karakteri beş para etmeyen biri içinse, bu kriterlerin hiçbir önemi yok benim için..
Genellemeleri sevmem ama hadi bu sefer genellemeyle yazalım.

Parasına veya piç biri olmasına.
Arkadaşlar madem bu başlığa 24 farklı entry girebilecek kadar yazar var, niye sol frameyi canlandırıp katma değer katmıyorsunuz? Ben 5 kişi kaldık sanıyordum diye bıraktım.
Sizde ne eksikse ona bakıyorlar beyler aynen.
Boya posa tipe bakarım. En az benim kadar gideri olmalı.
Popo ve karakter.
Pipiye de bakıyoz, kesin bilgi ama yaymayın fazla. Asdf
Pratik zeka, duygusal zeka, görsel zeka, sosyal zeka kısaca zeka en önemlisi bir diğer özellik ise komik ki zaten zeka varsa komiklik genelde otomatik yükleniyor. Bunlar olmadan dış görünüş ne kadar iyi olursa olsun benim için bir anlam ifade etmiyor.
Ekonomik güce.
Kendi adıma dış görünüş için dişler çok önemli onun dışında fazla da takılmam görünüşe aslında.En önemlisi bir erkeğin kültürlü ve nazik olmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar