bugün

dibine kadar doğru tespittir. kendine, cinselliğine, gücüne güvenen adam birlikte olduğu kadın kendisini başka erkeklerle kıyaslayıp yetersiz bulacak diye böyle triplere girmez.

kabul edin hamsi gibi çükünüz var ve erken boşalıyorsunuz.
10 cm'lik çüküyle 31 çekerken dahi erken boşalan adamlarsınız. laf yetiştirmeye çalışmayın, sadece komik oluyorsunuz amk! herkes neyin ne olduğunu biliyor, kendinizi kandırmayın.
bütün sevgililerim bana versin ama eşim bakire olsun.

yok ya hıamına! senin ana güzel mi?

senin bakire diye aldığın o kadın, park köşelerinde kaç kez eline aldı, otomobil koltuklarında kimbilir kaç kez ağzında çalkaladı. bundan haberin var mı acaba? kripto gavat.
kadında bekaret arayan erkek, şayet bakir ise bu isteğini kabul edilebilir kılar.
ancak erkek bakir değilse, kadından bunu isteme hakkı yoktur.
sonuna kadar katıldığım önermedir.
ahahaha. birini daha sikmişler galiba. *
@1 e soru anan bakire olmasa babanın tepkisi ne olurdu ?
Öncelikle,
Kendi yaptıklarını kapatmak için ben erkeğim diyen arkadaşlar sizler orospu çocuğundan başka bir şey değilsiniz.
Geçelim konumuza,
birinin yaşam tarzını seçimlerini yaptıklarını sevmediysen sana uymuyorsa siktirip gidersin. Kimse seni bu konuda yargılamadıysa senin de yargılama hakkın yok.
Kendisi nefsine sahip çıkabilmişse araması gayet normaldir. Kendisi gibi biriyle olmayı hak ediyordur.

Umarım bedeni ve kalbi sizin gibi olanlarla olursunuz hep. Mutluluklar.
Bu fikirleri benimseyen insanların gurursuz olmamasıyla paralellik gösterebilir.
işte aradığım başlık!
(bkz: bacaklarının arasına başka erkek alan kızı sevmek)
erkeğin bekaret durumuna göre sonucu değişen subjektif tespit. ben erkek bakirse zavallı demem normal insan derim. erkek bakir değilse zavallı demem orrrrospu dölü, şerefsiz piç derim.

erkek hiçbir koşulda zavallı olmaz.
Her erkeğin hakkıdır bakire kızla evlenmek.
evlenene kadar uçkuruna sahip olmayı becermiş insanın en doğal hakkıdır. kız erkek farketmez. ben eşim olacak insanı düşünüp hiç tanımadığım halde o insan için vefalı olma gereği duymuşsam evlenirken de karşımdaki insandan aynı hassasiyeti beklerim.
modern tıbbın geldiği noktadan haberi olmayan zavallının önde gidenidir. seksin her türlüsünü yapmış, kucaktan kucağa gezmiş, ağzında çalkalamış kızlar kendilerini bakire diye çakar bunlara ki o nasıl bir trajedidir allahım.

- hakediyorsunuz, ibneler! her kızı silkeyim ama karım bakire olsun he, işte böyle çakarlar size de.

görsel
Zamanında seks kölesi gibi kullanılıp, birilerinin altında inim inim inleyip, ağızlarına alan kızlarımızın bir önermesi. Kimsenin kimseyle kendini kıyasladığı yok. Sadece tiksinti duyuyoruz zamanında ağzınıza aldığınız, memelerinize arttırdığınız için o memeyle çocuklarımızı nasıl emzireceksiniz diye. Yani islam düşmanı bir ateist olarak söylüyorum. Bunun dinle imanla da alakası yok tamamen erkeklik dürtüsü.
güncel Önemli Başlıklar