bugün

Beyni hasar görmüş veya akıl yetisini yitirmiş insanların kullandığını düşündüğüm cümle.
şiddetli sevgi verilecekse ben de destekliyorum.
erkek adam kadına el kaldırmaz.sana her ters yapanı dövüyo musun? gücün kadına mı yetiyor? gavat değilim hakeden cezasını bulur ama dayak,şiddet çözüm değil.erkek adam kadına el kaldırmaz
şiddetin destekçisi olmakta ne? şiddet yüzünden bu gün kaç kişi ölüyor, kaç kişi yaralanıyor, kaç kişi belki de bu durumdan dolayı sakat kalıyor, psikolojik olarak kaç kişi kim bilir belli hastalıklar yaşıyor ama bunu destekleyenler çıkıyor. kadına yönelik değil her türlü şiddete karşı olmak gerekir, şiddet iyi bir şey değildir. dövsen insanı incitiyorsun dövülsen kendini. geçin bunları.
Kücüklügünde ebeveynlerinden hic ilgi görmemiş bir yazar daha. Yazık la hic mi ergenlikten cıkmayacak bu millet.
Bence kadın yeri geldiğinde dövülmelidir. Tabii önce gerekli ikazları yaptıktan sonra.

Eğer hâlâ hatalarında ısrar ediyor ise dayak şart.

Hem ne demiş ziya paşa:

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Ekleme: bakıyorum aramıza yeni feministler katılmış.

Ekleme2: eksileriniz fikirlerime işlemezzzz.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
eğer hatalarında ısrar ediyorsa; siktir git boşan amk. evli değilsen de terk et.
Kadın iki şartta dövülür birisi aldattığında diğeri hırsızlık yaptığında bu iki şartlarda da dövmeye gerek boşan gitsin.
Desteklemediğim hadise.
Kadın hiçbir şekilde dövülmez . Erkek olan ve bilinci , karakteri tam olurmuş biri bunu yapmayacağını çok iyi bilmelidir . Çok ekstrem durumlar olsa bile , dönüp arkanı çeker gidersin ama şiddet , o çok farklı bir şey .
Troll olmasını umduğum destek.
erkekler kadınlardan fiziksel güç açısından daha üstün. sırf sana direnemiyor diye bir kadına vurmak şerefsizliktir.
erkekler kadınlardan fiziksel güç açısından daha üstün. sırf sana direnemiyor diye bir kadına vurmak şerefsizliktir.
Annenle başlayalım şiddete.
Iyi halt ediyorsun.o zmn ablani da enisten dovsun kirsin bir taraflarini, anneni de baban dayaktan gecirsin sen de seyret.
bir çeşit kampanya girişimi. ya da trolleme bilemedim. ben de insanlara şiddeti destekliyorum. bütün insanlar sıradan temiz bir zopa yemeli. toplu dayak festivali diye de isim veririz.
insanımızın grupla psikolojik danışmaya ihtiyaç duyduğunu gösteren başlık.
güncel Önemli Başlıklar