bugün

kızların nasıl katlandığını anlamadığım elemanlardır bunlar. sağda solda konu açılınca;

-birader 6 ay bir kızla çıktım. 10 lira çıkmadı cebimden, her hesabı kıza ödettim. salak mıyım ben hem çaktım, hem de parasını yedim, demezler mi, kafa göz dalası geliyor insanın.
birlikte oldukları süre boyunca yemek, sinema vs bütün hesapları erkeğe ödettiği, o erkeğin arabasını kendine tahsis edilmiş araç gibi kullandığı, istediği ne varsa hediye adı altında bir şekilde aldırdığı, ve telefonuna yüklettiği kontorler dahil bok püsür ne varsa bu erkeğe ödettiği için sağda solda gururla nasıl yoldum kerizi edalarında anlatan kadınların olduğu dünyada çok garip kaçmayan erkek modelidir.

edit: bu hayatta hep biri öbürünü s*kerse olmaz, zaman zaman rolleri değişmek gerekiyor işte.
görülüyor ki hesap ödememek erkeklik olmuş kalıbından utanmayan ciğeri beş para etmez erkek müsvettelerinin yaptığı eylemdir. adam olun!
Günlerce hakan taşıyan'dan hesabım bitmedi şarkısını dinledikten sonra, emeline ulaşmış olan ve haklı sevincini yaşayan insandır.
Yanına gidip "birader sigaran var mı" desen değil sigarayı, sigara paketini verir sana o sevinçle.
akıllı erkekmiş, bir şeyler paylaştığın kadının hesabını ödeyemeyeceksen, onun harcadığının lafını yapacaksan git intihar et pezevenk.
yıllardır hem başta hem de sonda hesap ödeyen erkeklerin bu sıralamayı bozması durumudur.

sevginin ilk hesabını da, ayrılığın ilk hesabını da, yalnızlığın ilk hesabını da, aldatılmanın ilk hesabını da hep erkek öder.

alkışlar bu erkek için...