bugün

Kadına büyük anlamlar yüklenmiyor, o anlamı kendi oluşturuyor üstüne. Kadın yaşı fark etmeksizin anlamını yükleniyor.

Ah kardeşim benim, gözyaşlarının kıymeti... dilindeki şarkıda geçen “özlediğim şimdi çok uzaklarda” derken akıttığın yaşların hangi özleminin sebebi ? ellerinde oyuncak bebek yerine kardeşlerin, ağzında çocuk şarkısı yerine hüzünlü bir beste, gözlerinde Umut yerine yaşların var. Sana anlam yüklenmez, sen zaten anlamın karşılığısın.

https://www.google.com.tr...-ogrencisi-hurside-826734
Kadınlar konusunda tecrübesi olmayan aptal erkeklerin işidir sadece.
"Yaradan" yarattığını bir kadının karnında gelişmesini istediyse vardır bir hikmet...

Çıktığın bedene anlam yüklemiyorsan sen de anlamsızsın o zaman...

O beden için ölüyorsunuz bir de entry kasıyorsunuz.

Güldük.
Kadın hayattır. Daha başka anlam aramaya gerek Yok.
orospu çocuğu.
hak edenler vardır aslında, kimi "yardır" kimi "anadır".
ama yinede
"Ey Can; Hiç kimseye hak ettiğinden fazla değer verme; Ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin" sözü yeter anlayana...
(bkz: Mevlana)
Marshmeowcum bir gün gerçek manada senin için ölüp biten biri olduğunda şunu unutma. Ya henüz seni elde edememiştir yada saftır. Ama işin en acı tarafı sen onun saf olduğunu anlayamayacaksın. işin püf noktası da tam olarak burası.
Ancak bir saf kadına büyük anlamlar yükler. Evet sevdiğim biri var, evet onu elde etmeyi çok istedim fakat her şeyin farkındayım. Ortadaki asıl amaç o değil, benim. Onu istiyorum aynen araba istediğim gibi. Onu çok seveceğim aynı küçük bir çocuğu sevdiğim gibi vb. Ama lütfen uçmayalım. Kızlar mahsum ve saf yaratıklar. Hatta o kadar saflar ki bu saflıkları çoğu zaman kendilerine ve çevrelerine zarar veriyor. Algıları ciddi problemli. Ama ben onları böyle seviyorum.
Gereksiz bir eylemdir. Kadını hakkıyla okumayı bilirseniz zaten büyük anlamlarla dolu olduğunu görürsünüz. Ekstra anlamlarda hiçbirimizin gözü yok.
Buradan kadın üzerinden aforizma kasmayacağım ama hiç bi faniye derin anlamlar yüklenmemeli.

Bi erkek olarak benim cinsiyetin hakkında bu kadar güzellemeler yapılsa bi uzayın abi bi rahat bırakın derdim. Ne ulan bu kadın aşağı kadın yukarı ? Hepimizde libido var da ne yapak yani tapınalım mı ?

Anlamlıdır elbet kadın ama genel anlamda kadın değil benim için. "Seni doğuran kadın", "sevdiğin kadın", vs. Yok kadın şöyle güzeldir, üzüldü mü saçını kestirir aslında kestirdiği sadece saçları değildir, kiloluysa bi kadın bi bildiği vardır onu kilolarıyla sevin ajahshshs bi siktirin gidin afedersiniz ya..
Şuradaki herkesin yorumunu kendi annesine ithafen kabul ediyorum.söyliceklerim bu kadar tşk
Büyük hayal kırıklıkları yaşatır hayatında.
Hakettiği değeri vermektir. Kadın büyüktür, güzeldir.
Sevdiğin kadınsa değer...
sosyal medyadan katkı alan durum.

hoşlanmadığın bi kız bile olsa mesajına cevap vermeyince çok koyuyo lan önem vermek filan değil de.
Annelerinizin erkek olduğunu bilmiyordum.

Ve bütün çocuklarınızın da erkek olacağını..

ed: istediğiniz kadar eksileyebilirsiniz umrum değil.
Kadına büyük anlamlar yüklemek derken aklınızı dikinizden çekip düşünürseniz kadının zaten ne kadar anlamlı bir varlık olduğunun farkına varırsınız. Ha bu arada inşallah birinizin annesi şu yazdıklarınıza şahit olur da görür ne değersiz bir evlat yetiştirmiş.

boşalma makinesi demiş şerefsize bak. Neyse niyetliyim bozmayacağım ağzımı.
Ancak şeyiyle düşünenlerin yapacağı iştir.
zaten büyük anlamlar barındıran bir canlıya, kaynak anlamlar yüklemek gereksizdir.
please wait.
anlamlar is too big. it may take a few minutes.
anlamlar loading...
loading...
loading...
loaded. starting...
aşk kadın şarap derken verilen bir anlam vardir. Bu anlam büyüktür...
Ayrıca at avrat silah denir, ve bunda da verilen anlam büyüktür.
Kadına büyük anlamlar verilmistir her daim.
Ancak önemli olan verilen değerdir...