bugün

kadın yazarlar true'ya şu soruyu sormazlarsa çok ayıp ederler: true, ne zaman evleniyorsun.
erkekler sadece 1 kere sevmez, kadınlar da öyle. ama iki cinsiyetin de kendine göre şartlanmaları ve hisleri var.

ayrıca erkeğin ya da kadının 1 kere sevememesi, çok sevebileceği anlamına gelmez tekrar. bu da yaşla alakalı bir şey büyük oranda. örneğin liseliyken aptal bir aşık olabiliyorsun, ancak bu max 30 yaşından sonra pek mümkün değil. 25 sonrası ipleri eline alıyorsun. zaten duyguların yıpranmış oluyor hepten. özellikle günümüz ilişkilerini düşünecek olursak çoğu insan çoğu insanla konuşuyor ediyor. haliyle bu insanların duyguları kaşarlaşıyor. yani artık yalama oluyorlar. böyle bir insandan sana sırıl sıklam aşık olmasını bekleyemezsin bi noktadan sonra.
Bu sorunun yanıtı olmaz.
erkekler sadece bir kere mi sever?

hayat boyu bir kaçtır en fazla... fazlasını da azını da söyleyen yalan söylüyordur.
Soft cell kadın mıymış. Yürüme sırasına ekledim. An itibariyle 32522. sıradasınız. bu sıra kadın olduğunuzu ne zaman belli ettiğinize göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
Aynı anda bile birden çok sevebilir.
Şüphesiz hayır.
şıp sevdilerin yanıtı şüphesiz hayır olacaktır.
Yok
ama adam gibi 1 kere sevebilir.
Kadın yazarlara kötü kelimelerle ithamda bulunmaktan nasıl bir zevk aldıklarını merak ediyorum. inş ilerdeki eşiniz ulu yazarı çıkar. Amin.
erkeklere fütursuzca sallayan kızlara üzülüyorum. çünkü biliyorum ki ilgisizlikten perişan kalmışlar.
Allah varsa korona illetini neden bitirmiyor?
Karaktersiz şerefsiz biriyken nasıl karakterli ve düzgün biri gibi rol yapıyorsunuz.oscar derecesi oyunculuk nasıl oluyor mesela. Özellikle iş hayatında.
Dengesiz erkekle " houuuvss dooeehh hoouuvs dübbbş" diyerek başa çıkabilirsiniz.

Ben dengesizlesince böyle yapıyorlar ve sakinlesiyorum.

Edit: tam bir küheylânim evet.
Erkeklere sorulan soruya maydanoz olup cevap veren dişi kişilerin toplandığı başlık olmuş. Bi susun iki dakika da erkekler konuşsun.
Yanında olun.
Dengesiz erkekle başa çıkmayla enerjinizi tüketmeyin, dengeli olanlarla mutlu olun.

Not: kadın yazar.
(bkz: kizlarsoruyor com)
dengesiz bir erkekle nasıl başa çıkılır. Dengesiz erkeğe nasıl davranılmalıdır. Teşekkür.

Edit: abi başa çıkmaya çalışanım burda, eksilenecek ne yaptım bu kadar :D
Affedersiniz soracağın soruyu sikeyim bayan.
http://www.youtube.com/watch?v=1PZ5VS3kYgw
bilardo nasıl oynanır..
Galatasaray alır 1 den 1 oyna.

Bu sorular ile gel canımı ye..
yakışıklı ve centirmen olanlar varmı aranızda ayool.
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın)
hanımefendi siz bu kaba adamların kusuruna bakmayın lütfen, 5 parmağın 5'i de bir olmuyor malum, aramızda öyle olmayan erkekler de var.

bu konuyu sizinle özelden derinlemesine irdelemek isterim doğrusu.

iletişim; özel mesaj.
güncel Önemli Başlıklar