bugün

Şuraya ifşa edin dediğim başlıktır.

Arada sırada konuştuğum abla kardeş, arkadaş gibi canciğer olduğum yazarlar mesaj alımını kapatıyor, kim sarkıyor size kim konuşun yazın da onları dışlayalım.

Sözlükte konuştuğum 12 kadın yazar vardı 2 ye düştü, hatta birisi profil resmini kaldırmış diğeri zaten erkek yazar gibi davranıyor ve mesajların önüne geçiyor yani özgüveni tamam özgür ruhlu bir kız/kadın yazar kalmadı. Ne oluyor kim sarkıyor art niyetlilerin ak(bu sefer küfürlü).

Vay amk 8 haziran olayları da bu yüzden oldu kesin.

Edit: Hayatımda aldığım ilk açık eksiye merhaba dedim, fav ve açık eksi de isterim

Millet sarkıyor, eksiyi bu yazar kasıyor garip bir durum.
inci ye dönüyor.
biri sizi rahatsız ediyorsa engelleyip bir daha mesaj atmamasını sağlarsınız.
herkese kapatıyorsa kendi tercihidir.

hani bilmiyorlarsa engelleme var.
yazar veya sözlük yazarı olmak, kadınların rahatsızlık verecek talep ve isteklere açık olması durumu değildir başlığını anlatan ifade biçimidir.
madem bu kadar sevdiniz birbirinizi diğer sosyal ağlardan muhabbet edin sevgili yazarlar.
çünkü cidden alınan mesajlar yeri geliyor can sıkıcı olabiliyor.
kadın yazarların yapması gereken ilk görevdir. he bi de hangi birisini ifşa edeceğiz ki.
Peki ya tek sosyal hesabı sözlükse ve whatsapp tan konuşacak kadar yılışık, yavşak biri olmak istemiyorsa vs. Elinden ne gelir o zaman.
Elbette arada böyle yılışık tipler olabiliyor. ama olay çıkarmayada gerek yok. mesaj alımını sadece arkadaşlarına açarsın rahatsız edeni de takip etmezsin çözülür. Entrylerinide görmeye tahammül edemiyorsan rahatsız olan engelleyebilir çok zor bir şey değil.
meriç meriç konuşup canımı sıkma dediğim başlıktır.
sarkıntı olan birileri varsa donuz var, dahası cevap vermez . şimdi böyle başlıklar açarak ay ben kendimi koruyamam kadınlarından prim kazanacağını zannetmek biraz şey gibi.
erkek yazarlara sarkan kadınları ne yapacağız?
Slm nbr yaziyorlardir. Etmeyin.
(bkz: aranızda hâlâ isim vermeyen hayvanlar var)
Gelen mesajlara bi göz attımda hatırı sayılır bir çok yazar bi şansını denemiş vakti zamanında .
sırf ipneliğine ifşa etmek var ama sonra beni çaylak yapıyorlar. O yüzden işim olmaz.
Annesi kız kardeşi ablası olmayan kişidir.