bugün

Habertürk de rastladığım islamiyet ve kadın konusunda beyan edilen bir söz.
evet yarı şeytan yeri predatör.*

yeri ne abi. yarı

edit: hunharca eksileyen arkadaşa diyorum ben demedim kardeşim niye giren çıkan bana ecaba.
hayır kadın şeytan değildir. kadını eğer üzersen hırçınlaşır ama onu elinde tutabilirsen o bir melektir.
(bkz: kadın kadar başınıza taş düşşün)
Havva'dan belli olan anlaşılması zor gerçektir.

(bkz: elma muhabbeti) *
bütün kadınlar melektir ama kanatlarını kıarasanız süpürgeyle devam ederler.
bu tespiti takip eden; erkekler tam şeytandır olacaktır.
kadının erkeğin kaburgasından yaratıldığına inana ve bunu garip bir hazla savunan er kişilerin bu önermeden yola çıkarak "şeytanın babası" olduğunun ıspatıdır vesselam...
Şimdi düz mantık cennet anaların ayağı altındadırdeniyor ya hani; analar kadın mı değil yoksa bu lafı eden şebelek cenneti kimin ayağı altına sardığının farkında mı değil..
her ay kanayana güven olmaz diye bir söz duydum şok oldum ve kafamdaki bazı taşlar sanki yerine oturdu.

dahası bu sözü bir kadın söylemiş .
kadının hangi yarısının şeytan olduğunu da açıklaması beklenen tuhaf iddia.
(bkz: kadınlar şeytan mıdır sorunsalı)
--spoiler--
ağlayan kadın yalancı kadındır
--spoiler--

lars von trier'in antichrist filminden.
şeytandan bir gün önce doğmuştur...
doğrduru. kadından korkmayanı şeytan çarpar .
kadını şeytan yapmaya meraklı erkek söylemi. kadın şeytan olacak siz de şeytana uyacaksınız. sorumluluk taşımayacaksınız di mi? şeytan zaten o sizi yoldan çıkarmak için çabalar durursunuz. siz de zavallısınız ona uyuverirsiniz.
şeytanda bir melektir ama şeytanını kanatları yoktur . yani kadının da kanatları yoktur
dediğim gibi yarı şeytan yarı alien.*
standardı , ayarı düşük bi hatun bulsalarda rahatlasalar artık desem kırıcı olur muyum ?
annesini de yarı şeytan kabul eden modern birey lakırtısı.
yarısı bi tarafa şeytana papucunu ters giydirecek olanları da mevcuttur mevcut olmasına ama buna karşın melekten farksız olanları da mevcuttur. yani demem o ki bütün genellemeler gibi yanlış bi genellemedir. ayrıca böylelerinin şerrinden korusun yaradan hepimizi. amin.
diğer yarısı da erkektir o zaman bu mantıktan yola çıkıldığında. yarım şeytan olamayacağına göre.
bizler kadınlar tarafından büyütülen bir nesiliz. bizi şeytan mı büyüttü şimdi.
kesinlikle doğru bir önermedir.
savunanların annesinin şeytan olduğu kadar doğru bir söylemdir. yazıktır.