bugün

yadsınamaz güzelliği bulunan ikilidir. ikiside estetiktir ve ikisini bu kadar güzel gösterebilen daha başka tamamlayıcı yoktur. * *
Ayrılmaz ikilidir.
(bkz: topuklu ayakkabı giymeyen bir kadın düşünemiyorum)
ayak fantezisini de çağrıştıran hoş bir kombinasyon.
uzun boylu kadınlar için özenilen bir şeydir bazen. hele aynı boylarda bir sevgiliniz varsa.
erkeklerin en büyük zaafı. kırmızı ruj ve oje de devamında gelir. Minicik şeylerle nasıl da tahrik oluyorsunuz.
ayrılmaz ikilidir.
taşıyabilmeyi becerebileniyle ikili olmalıdır.
kadınların erkeklere karşı kullandığı en güçlü silahlardan biridir. kadını heybetli gösterir, erkekle görünüş açısından eşitler. boyu kısa olan bir kadın topuklu ayakkabı ile bu dezavantajı ortadan rahatlıkla kaldırabilir. ayrıca kadının seksepalitesini ortaya çıkartır, bileklere dayanamaz erkekler. bir de sinirlendirirseniz mesafe tanımadan o topuğu beyninize yersiniz. asla hedefi şaşmaz. erkekler için tehlikeli bir şeydir işin özü.
kadından kadına değişsede, bir çoğunda güzellik abidesi oluşturan kadın aksesuarıdır. tabi yürümeyi öğrenebilen aşk yaratabilir.
Ölümcül ikili. Bir de siyah ince çorap varsa işin içinde, al sana bermuda şeytan üçgeni.
annelik gibi kadına en çok yakışan şeylerdendir . tabi platform topuklu ayakkabılardan bahsetmiyoruz , zarif olacak.

edit: siz giyemiyorsunuz ama ben atlar gibi koşturuyorum yazarları olmasa keşke .
güncel Önemli Başlıklar