bugün

seks tecavüz demek değildir ki. kadının rızası varsa bu tecavüz olamaz saldıri olmadığı sürece.
halbuki suriyeli olunca hiçbir sıkıntı yok çoluk çocuk cami farketmez.

(bkz: suriyelinin camide 10 yaşında çocuğa tecavüzü)
bazen bazı şeyleri takmamak gerekiyor! Herkes eşittir ve eşit kalacaktır!
Bi rahat bırakın şu kadınların orasını burasını. Bak elalem 3D yazıcıları 100 kat hızlandıran teknoloji geliştirdi, zihin gücüyle kullanılabilen kol protezleri kullanıma başlandı, kök hücrelerin yalnızca istenen organa yerleşmesi sağlandı. Sizin derdiniz ise ufacık bir delik.
Hukuk bu durumu kısmen de olsa koruyor. Detayları tck ve tmk da mevcut.
Manipülasyon uygulanarak alınan rıza da, bir nevi tecavüzdür. Ama her iki cins için de bu doğru olmalı.
Saçmadır.

Simdi ben oraya gidene kadar o adamı tanıyorum. Onla konuşuyorum. Geziyorum. E bana evlencem ben seninle derse de seviyorsam inaniyorum. Ki zaten ya evlenceksek sevisirim olayi baştan saçma da. Hadi diyelim ki tabulariniz var. Ben kendi ayaklarımla gidiyorum. Sonra adam evlenmeyince eee beni kandırdı. Tamam kandirmasaydi da iste seninde iraden yok mu derler adama.

Diyelim ki sadece eglenmek istiyorum gidiyorum tek gecelik. E yine ayni kapıya çıkıyor.

Ama ben eve gitsem hayır istemiyorum desem adam beni zorlarsa buyrun tecavüz.

Tecavüz olayını bu kadar siradanlastirmayin allasen.
Adcxfdgsgxggv.
Gerizekalının biri götünden bir şey uyduruyor 50 kişi ciddi ciddi yorum yapıyor amk. Mal mısınız?
bacım, biz kestirelim mi bunu? valla bak. siz de kurtulun biz de kurtulalım.
Bundan sonra sikinizi soktugunuz amlara dikkat edin diyor, buradan 3 hayirla ugurluyorum sizleri.
Güya yeni fikrini paylaştı bizle pardon yeni fikrini sıçtı herbokolog bizimle.

Yürüyün gidin lan insanların özel hayatına insanların hayatlarına pranga olmayın.
vaadleri ispatlarsa kabul...ama onun da bana olan vaadlerini sererim ortaya...

hiçbir erkek, buzdolabı gibi takılan kadının sikko seksine mahkum bırakılamaz...ne bilsin adam hatunun yatakta odun olduğunu...
zaten aşklar hep anal domal , pardon yanal domal.
Bir canımız var onu da alın.
abartmayalım arkadaşlar. oraya gelene kadar kadınlar hayır demeyi erkekler de ısrarcı olmamayı öğrense bence mesele kalmaz değil mi?
görsel
Feminist düzende zaten öyle. Aynı yatakta yattığınız eşiniz size sinirlenip bana tecavüz etti dese 12 yıl yersiniz adınız sapığa çıkar.
Bu yüzden antifeminist olmak her erkeğin hatta her insanın görevidir.
tabii ki. kadın pişman olursa ne olacak. Olmalı olmalı evet.

Kadın pişman olunca davayı yapıştırıp ömür boyu hayatını kurtarmaya yetecek paranın anında üstüne yatmalıdır.
bir kadın bir erkeğe tecavüz ederse bu ödüllendirilmeli ama bir erkek bir kadına tecavüz ederse cezalandırılmalı. kadın erkek eşitliği gibi boş işlere kafa yormayın. doğaya mı kafa tutuyorsunuz, allah'a mı şirk koşuyorsunuz. bu kesinlikle böyledir.
artik beyin gucuyle sevisme asamasina gecmeliyiz.

birlikte oldugumuz kadinin birden kafasi atabilir.sevistik ama rizam yoktu diyebilir.
o islanmalarim falan hep rizam disiydi diyebilir.

bok da cikabilir guvenmeyin arkadaslar.
Peki kimi sikecek bu erkekler.
isveçe taşının bu kanunu istiyorsanız, orada geçerli.
kesin çözümü var,
her seks öncesi tebliğ -tebellüğ belgesi imzalasın çiftler.
söz uçar yazı kalır.
250 gram sar abime. buyur al hepsini. hepsi senin olsun al.