bugün

(bkz: the others)
cinsiyetler arası gidiş geliş yaşayan tiplardir.
iki cinsiyet arasındaki farkların yavaş yavaş ortadan kalktığı izlenimini veren erkek. * * *
zaman zaman saçlarını ve bıyıklarını iddaalı renklere boyayan,ilgi çekmek isteyen hatta ilgiye ihtiyacı olan erkekler..
işi olmayan yaşı kemale ermiş adamlar.
kadın kafası yaşamak isteyen erkektir.
(bkz: ortam insanı)
prostat ve andropoz olan erkektir.
kadın seyircilerin hep bir ağızdan kızların içinde kızılcık bebek diye böğürerekten alkışlı protestoyla stüdyodan kovulmasını istediğim erkekler. *
(bkz: ezik olmak)
(bkz: serbest meslek erbabı)
andropoza girmiş fakat bunu kabullenemeyip red psikolojisi ile abuklayan heriflerdir.
(bkz: uefa gözlemcileri)
mango da erkek olmak duygusunun eşanlamlısı.*
işsiz- emekli sayısı arttıkça kadın programlarını tümüyle ele geçirecek seyircilerdir. günlük cüzi miktarda para veriliyormuş galiba bu insanlara burası bir geçim kapısı olmuş geçenlerde haber yapılmıştı bu mevzuu.
kadın programına çıkmış kadınların eşleri, ağabeyleri, babaları vs. olan adamlardır. o programlara katılan kadınları yadırgamıyorsak onları da yadırgamamalıyız. zira o kadınlara o erkekler. şaşıracak bir şey yok.
emekli insandır. yapacak işi de olmadığından tv'ye çıkma gereği duymuştur.
can sıkınısından erkek olduklarını da unutmuş şahıslardır.
ununu elemiş, eleğini asmış erkektir.
- BiLMEM NE BiLMEM NE KATILIYOR MUSUNUZ?
- EVETTTTTTTT!
- ŞÖYLE BÖYLE ÖYLE DEĞiL Mi SEVGiLi KONUKLARIM?
- EVETTTTTT!
- BEYEFENDi SiZ HERŞEYE KAFA SALLIYORSUNUZ?
- EVETTTTTT
- HANIM ZORLA GETiRMiŞ GALiBA SiZi ÖYLE Mii?
- EVETTTTTT!
emeklidirler. gelip görüp geçirdiği yaşa kadar yapmadığı sosyal faaliyetler, içerisinde olmadığı toplumsal geziler, köyünden getirdiği kahve kültürünün yılların verdiği bıkkınlığı vs. onlar için bu büyük bir eğlencedir zira göreceleri bu şekilde olduğundan en büyük aktivitesidir yaşı başı ve konumu itibari ile. eşinin akşam çaylarında karar verip giriştiği durumu kendince eğlenmek amaçlı eyleme dönüştürmüştür. bir de pişmiş kelle gibi sırıtırken alkış tutar. kapasitesi bu kadardır.
karısı çalışan ama kafası çalışmayan erkektir. kadın gibi erkektir.
Bir sabah Ahuuuu Ahuuu çıglıklarıyla uyandım. Noluyo lan dedim kendi kendime. Meger annem acmıs televizyonu bu manyagı izliyomus. Sonra bıyıklı bi abi carptı gozume. Ertesi gun yine ahuuu ahuuu diye uyandım. Bu yaklasık bir ay boyle surdu. Artık bu cıglıklar olmadan uyanamaz olmustum. En sonunda program bitti oh be rahat rahat uyurum artık dedim sonra seda sayan cenerle tülini yeniden almaya baslamıs programa. Sokayım boyle programa diye dusunurken bi de baktım ki aynı abi yine orda. Sanane kardesim manyak mısın niye evlendirmeye calısıyon adamı isterse evlenir. Bu adam daha sonra birisi vardı midesine kelepce taktırmıs ölücekti az daha manyak onun eski karısıyla yaptıgı programa da cıktı. o gün bu gundur haberler ve bazı diziler haric tv izlemiyorum. yasasın fm
kadın programlarının kadrolu seyircileridir.
yorum yapmaya kadınlardan daha hevesli olan kişilerdir. *
güncel Önemli Başlıklar