bugün

kadınlar erkek parası yiyosa; erkekde kadın parası yiyebilir. son derece normal bi durum.
eşitlik!
erkek parası yiyen kadın ne kadar karaktersizse, kadın parası yiyen erkek de o kadar karaktersizdir.
helali hoş olsun, beline kuvvet yiğidim denilesi erkektir.
neden "erkek" deniyor peki hala diyerek düşünülecek durum.
bir erkek için utanılacak bir anlayış. günümüzde bu tip erkeklere jigolo denir. genel evdeki kadınların dost diye tanımladıklarıdır.
"asalak" şeklinde nitelendirilebilecek erkektir..bu durum gururunda negatif anlamda etki yapmıyor ve içselleştirme hususunda sıkıntı çekmiyorsa, üstüne üstlük kadın da buna razı ise, ne denilebilir ki..afiyet olsun, yarasın..
(bkz: jigolo)
kapitalizmin erkeği kadını cinsiyeti ırkı olmaz yiyin efendim afiyet olsun dediğimiz erkektir.
kadın parası yiyen adama adam mı denilirmiş'' kadın parası kapıda asılı y. rak gibidir, girdikçe yüzüne çarpar, çıktıkça yüzüne çarpar'' lafına cuk oturan erkektir.
akıllı erkektir. kadınlara yedirmemiş kendi yemiştir.
Onlar sevgililerinin pembe atlı prensesleridir.
Haysiyeti ayak altında olan erkektir.
Adam gibi adamdır. Öyle her kıza para yedirmeyeceğini bilen Seçici insandır.
Ömrünü yemesinden iyidir. Keşke paramı yese.
istisnasız o..... çocuğudur,

hele hele bu babaysa iş daha zordur.
eğer o erkekse ben neyim?

tartışmasız orospu çocuğudur.
kahpe dölüdür. düşmanın bile başına gelmemesi gerekir. mikrop gibidirler, kadını sömürürler iliğine kadar, kadın para yer ama erkek yiyemez. çünkü erkek o parayla ne halt yedikleri bellidir.
Cibilliyetsiz, haysiyetsiz, önündeki çükünden başka erkek olduğuna dair hiç bir işaret bulunmayan aşşağılık bir asalaktır.
hakettigine inanan erkektir. her seyiniz mükemmel sanki de bu duruma bk atıyorsunuz amk. alan veren razi, size ne la.
güncel Önemli Başlıklar