bugün

Üzerinde dusunulmesi gereken soru. Toplumda bir algı var ne olursa olsun kadına el kalkmaz diye. Saçmalığın daniskası. Oyle anlar olur ki dayağı çok da guzel hak eder.

Mesela aldatan kadın. Dövme de ne yap ? Sen soyle içimize mi gomelim? Aldatmak be aldatmak şerefsiz haysiyetsiz kadın böylelerine vuracaksın dayağı.
Sonuna kadar hak etmiştir.

Edit: iki yüzlü, primci abazanlar basmış burayı.

Adam mısınız ?

Edit2: Lan ne trolluğu ciddiyim ben. Bak kanka diyorum ki senin aşık olduğun, deli gibi sahiplendiğin, evlenmeyi dusundugun kadın seni kandırarak elin oğluna domalıyor. Ahhhh diye inliyor. Ve ertesi günü gelip yüzüne gülüyor. Anlıyor musun sayın amınakodumun kibarı?

Böyle aldatan tiplerin anasını sikeceksin anasını.

Edit 3: Erkekler de dayağı hak eder. Ama kadınların dovememesi bizi ilgilendirmiyor. Yapacak bir şey yok.
kadının şiddeti hakettiği an yoktur, erkeğin aciz olduğu an vardır.
bence hep hakederiz.

mesela kocam sabah aksam agzima iki defa gelisine vursa ben cok mutlu olurum.

cunku biz kadiniz, kadin oldugumuz icin de dayak yememiz lazim. zira dayak yemezsek ben kicimi, basimi acip sokakta gezebilirim. baska erkeklerle fingirdesebilirim.

dayak yersem bunlar olur mu? olmaz abi. kocisimden korkarim, ona aslanim balim derim saygi duyarim.

sizin sifatiniza tukureyim ben. kadin ne zaman dayak yemeliymis. insan musveddeleri.
yatakta tabi. yani o da hard sevenler icin. seviyorsa hakkidir. sen ne sandin?
Hiçbir zaman.
Aldattığı an, kırın kemiklerini bence.
kadın şiddeti hiçbir zaman haketmez. erkek sözünü geçirmekte acizdir sadece.
bir kadın hiç bir zaman şiddeti haketmez eğer sen kendini karını sevgilini kızını kardeşini dövicek kadar kendini güçlü sanıyosan ve güçlü olduğun için şiddet uyguluyorsan (bkz: adammısın) diye sorarlar.
Hiçbir zamandir..senin kişisel ev hayvanın mi lan bu..fiziksel şiddet beyinsiz insanların başvuracağı durumdur..aldatan kadın birçok şeyi hakeder,ama dayağı değil..bu kadar mi ucuzsunuz lan..hicbisey yapmayin demiyorum, birçok şekilde kadına hakettiğini verip essekten dusmuse çevirebilirsin,ama daha akılcı daha medeni yöntemlerle..
Bu kisi aldatsa dahi haketmez. Vurmak neyi degistirir ki? Git daga tasa vur sinir cikarmak icin.
Karaktersiz, şerefsiz de olabilir ama uzaklasmak en mantiklisidir.
Dayak neye çözüm olmus? Siddeti uyguladığın an ondan daha aciz duruma düştügün kesin.

Cahil cok beyler.. şaka, trolluk bile olsa yazmayın böyle seyler.
Velev ki bir cezayı haketmişse de ceza uygulayıcısı, had bildiricisi, hizaya getiricisi pipili manyaklar değildir, olmamalıdır.

Suçum varsa da başka yolu olmalıdır, sen kimsin it bana elini ayağını kaldırasın.

Ama normal bunlarda bu, pipilerini kaldıramayan kaldırmışsa da ayakta pek tutamayan itlerin en doğal eğilimidir.
Kendi kadınına el kaldırmak olmaz. Ayıptır. Ama bazen dışarda öyle saçma davranan kendini bi bok sanan kokoşlar dolaşıyor ki ağzına kürekle vurasım geliyor.
Aldatan kadın da erkek de şiddeti hak eder. Bunun cinsiyetle ilgisi yoktur. Dağılın simdi.
Onu bilmiyorum da bu soruyu soran için hemen olması gereken.

insan olmak için ne kadar çalışman lazım biliyor musun? Ölene kadar.
içerideki embriyo geliştiği zaman ..
Eğer aldatip ustune tum mal varligini alip ustune de kufredip ustune bir de sana ateş ederse yanagina bir fiske atabilirsiniz.
erkekler ne zaman şevkati hak ederse o zaman.
kadın türk erkeklerinin azgınlığı bitince şiddeti hak eder. ay bak görüyomusunuz hiç hak edemeyecegiz.*
Nazarımca hiÇ bir zaman... Bugün dayak atan yarın karısının ayağını öpecek duruma gelir benden söylemesi.
never ever...
Erkeklere soruyorum eger kadinlar bir erkek kadar guce sahip olsaydı o zaman yine siddete başvurur muydunuz? Velkam tu ticaret meslek
aldattığı an hak eder. birkaç kemik kırılabilir. yüzüne kezzap da atılabilir. yok aldatınca döversen onun seviyesine düşermişsin. böyle mallık olur mu lan? o aldatsın sen hiçbir şey yapmadan ayrıl. ne güzel iş amk. bu tarz şeyleri de zaten genelde aldatan orospular çıkartıyor ortaya.
şiddet çözüm olmadığı için, asla hak etmez. aldatırsa hak eder diyen yavşaklar olmuş, konu kadın olunca nasıl da pehlivan kesiliyorsunuz.

ben çocukken babamdan çok dayak yedim, annemin kardeşimin dayak yediğini gördüm. oysa annemin hiçbir suçu yoktu, hep kadınlar dayak yer ve her zaman erkekler dayak atar. annemin dayak yemesi, mosmor olan vücudu asla gözümün önünden gitmez. kaç kez babamı öldürmek istedim, ondan ölesiye nefret ettim. ona olan öfkemi diğer erkekleri döverek geçirmek istedim ama bir işe yaramadı. dayak yiye yiye atmayı da öğreniyorsun, birilerine vurdukça güçlü hissediyorsun. ama dünyanın en aciz ve güçsüz insanı olduğunun farkına varamıyorsun, birilerine gücün yetiyor diye kendini bir bok sanıyorsun. şiddet çözüm değil, dayak suçu olan insanı düzeltmez. sadece daha azgın ve isyankar yapar, şiddet yerine insanca yöntemler deneyin!
kadının sırtından sopayı karnından da sıpayı eksik etmeyeceksin. öbür türlü yapacağı kevaşeliklerin önünü alamazsınız.
Erkek, hayatının anlamını yitirdiği, hayattan zevk almayı unuttuğu zaman.