bugün

kadın daha hassas erkek daha derin. şimdi kalk git tartışma çıkartma burda.
Al işte neden daha çok erkekler kalp krizi geçirir bir düşündünüz mü ? Çünkü Erkekler ağlamaz ağlamak herşeye iyi gelir rahatlatır derler bu yüzden. Ama kadın daha duygusaldır erkek şair olur o olur bu olur ama kadın ile aynı kefeye koymayın.. Ama Erkekler mi daha çok sever mi yoksa kadınlar mı diye sorsalar açık ara erkekler alır çünkü erkekler sevdimi tam seviyor daha çok değer veriyor ama biz kızlar bunu kimse yalanlamasın bir erkek bizle konuşunca hani hoş laflar edince bızım aklımıza boyle gelir . benı bıraksa da sevgilim bu çocugu kendıme bağlar aşık ederim diye düşünür. Zaten kadınların kandırması Havva Anamızdan gelir.
Merhameti cok olan duygusaldır.
Şüphesiz kadın.
Genelleme yapılamayacak bir konu. Kişiseldir.
Duygusallık denk olabilir fakat belli etme noktasında kadınlar fazlaca iddialı.
4 numaralı entry herseyi açıklıyor Nitekim bunun yaşayan birisiyim.
Ben belli etmem ama ringring kardeş.
Kadın yavrusuna karşı hayvanlara karşı merhametli duygusal dir fakat erkekleri sevmez kullanır. Maç fiyat gözüyle bakar. Arkadaşı gibi erkeklerle evlenmeleride bundandır.
Kisisine gore degisir. Odun gibi kizlar da vardir simdi asiri duygusal erkekler de. Ama turkiye sartlarinda duygusal erkeklerin cogunlukta oldugunu dusunmuyorum. Daha bi iliskiye dogru duzgun baslamadan bitiverir bazen. Kizlar gunlerce aglar, kandirildigina mi oynatildigina mi yansin bittigine mi. Cocuk napar peki? Hicbi sey olmamis gibi hayatina kaldigi yerden devam eder. Hicbi sey yasanmamis gibi. Maclarina gider, gezer tozar, kankalariyla bulusur... Umrunda bile olmazsin maalesef. Kendini yipratmaktan baska bi sonuc da elde edemezsin...
Erkek daha duygusaldır ama kızlar daha çok belli eder.
Bence de erkek daha duygusaldır kendimden biliyorum.
erkek odun değildir. her iki cinsin de duygusu vardır fakat kişiye göre değişir.
karıdır. erkek duygusal olursa erkek olmaz öyle erkek mi olur aq. kesinlikle.
kadın daha duygusalsa neden erkek şairler çoğunlukta? boş vakit olarak erkeklerin süresi daha kısıtlı üstelik.
Erkek . Kalıbımı basarım.
her ikisi de duygusaldır. ama, kadınlarda daha baskın olduğu doğrudur.
Erkek. Kaç tane kadin şair var?
Bir erkek olarak bayağı duygusalım. Sevdiğim kızın bana ettiği laflardan sonra bütün gece hıçkıra hıçkıra ağlamıştım.
"duygusallığın cinsiyeti olmaz" diyerek rest çektiğim soru.
çünkü içinde bulunduğumuz erkek egemen kültürün dayattığı toplumsal cinsiyet rolleri aracılığıyla dişilere cinsel isteğini belli etmemesi gerektiği, erkeklere de duygusallığını belli etmemesi gerektiği öğretilmiştir. bundan dolayı dişileri daha duygusal zannederiz, o kadar.
kadın, duygusallığın sadece kendilerine ait bir şey olduğun düşündüğü vakit, büyük bir yanılgı içerisine gireceğinden, erkek daha duygusaldır aslında diyebiliriz. ama bu değişken bir şey şimdi ya. kaldı ki her kadın duygusallığı dibine kadar yaşamıyor. ayrıca, her kadınında duygusallığı oyuncak haline getirdiğini de söylemek büyük bir yanılgı olur. hal ve hareketten belli olur zaten, esas mı sahte mi olduğu. erkek duygusallığı oynamaz derdim, ama yeni nesil şimdi onu da oynuyor. seks için aşık taklidi yapmak mevzusu, erkek doğasına göre, duygusallığı oynamak değilde nedir. aslında bu duygu, merhamet anlayışı içerisinde değerlendirilseydi, duygusallıkta da, cinsiyet ayrımı olmayabilirdi.
duygusallik, cinsiyetten ziyade karakterle ilgilidir.
Mümkünse erkek olmasın.
kadın kaybetmeden önce daha duygusal erkek kaybettikten sonra daha duygusaldır. kaybetmeden değer bilen insanın duygusu daha derin ve takdire değerdir.
kadın da duygusaldır erkek de ama kadınlar daha çok duygularıyla hareket ederler. erkek biraz daha akılcıdır.