bugün

Hayır aldatmamalı.
Cinsiyet farketmeksizin mutsuzsa bitirsin, sonrasında istediği hayatı yaşasın.
Aldatmak gibi niyetleri varsa, defolup gitsinler! uzakta yesinler haltları.
Her iki taraf da.
Aldatan insanlar sorunları çözmek bir şeyleri iyileştirmek yerine başka kaynaklar arayan tüketici ruh hastalarıdır. Kadın erkeğin malı değildir evet ancak kimse kimseyi aptal yerine koyamaz. Cinsel yaşantında mutlu değilsen bir şeyleri yoluna koyamıyorsan boşanır ne halt yemek istiyorsan yersin.

Evlilik bir antlaşmadır. Antlaşmaya ihanet savaş sebebidir. Her ne kadar kadına her türlü şiddete karşı olsam da. Bu su götürmez ve kolay kolay değişmeyecek bir gerçek.
Siz bu evlilik imzasını biraz fazla abartıyorsunuz. Devlete ben bu adamla aynı evde yaşamak istiyorum dediniz diye o kadın sizin malınız olmuyor. Kadının cinsel hayatı mutsuzsa pek tabi başka erkeklerle aldatabilir.
g a v a t l a n d ı n.
kesinlikle geçerli bir durumdur. sadece mutsuzsa değil; ilgisiz kalmışsa, yeteri kadar şımartılmıyorsa, hayal kırıklığına uğramışsa da aldatır.
(bkz: sözlükteki gavat yazarlar)
Kadın mutsuzsa yatağını ayırabilir. Sex olmaz. ihanet çanları çalmaya başlar.
böyle tipler ciddi ciddi 'kocam beni mutlu etmiyor' diye başka erkeklerde şefkat arıyor, aldatıyor. Erkek de aynı şekilde mutsuzsan ayrıl. Karşı tarafı aldatarak onur kırmaktan ve kendi karakterini zedelemekten başka bir bok yapmaz.
Doğrudur.
Bence doğru değildir. Kadın mutsuzsa ayrılsın. Neden aldatıyor ki? Bunun adı heyecan aramaktır.
mutsuz mutlu diye bir şey yok yoktur.
insanın yaşama gayesi varı yoğudur.
kimse kimseleri yarı yolda bıramakaz.
herkes bir aşkıyla tatlanmalı taçlanmalıdır.
çünkü insanlar insanca insan gibi yaşamalıdır.
sen nasıl bi gavatsın arkadaş. bravo valla.
Yalnızca kadın için değil, erkek için de geçerlidir. Ayrıca, bir insanın aldatması için mutsuz olmasına gerek yok. Mutluyken de yapılabilir. Karakter meselesidir.
böyle bir fetvayı en iyi kim verebilir diye önceden araştırma yapılmasında fayda olabilir.
kadına duygusal yeterliliği vermediğin an aldatma eğilimine geçiyor.
Kadın mutsuzsa ayrılabilir demek istemiş burda şair bence.
Kadın mutsuzsa ayrılabilir.
Darısı başına artık.