bugün

doğru önermedir. arkadaşın sevgilisine asılan erkek yoktur örneğin, kendisine asılmaya müsade eden kız vardır. istese o asılan adamın ebesini bile miktirebilir. erkek arkadaşına o erkeğin asıldığını söylemesi yeterldir tabi kız istemiyosa. istiyosa arkadaşın sevgilisine asılan erkeğe laf söyler dururlar. ama asılır işte. kız müsade etmiştir.
(bkz: kadına bok atma teknik ve yöntemleri)
kadınına göre değişir.
katılmadığım önermedir. ne kadın ne erkek için böyle bir önermede bulunmaktan haz etmiyorum. karşına bir kadın/erkek çıkıyor, seviyorsun, güveniyorsun ama bir yerden sonra bitiyor. sonrası malum; hepsi aynı bu kadınların/erkeklerin, güven olmaz hiç birisine. yahu nereden biliyorsun? karşına bir dallama çıktı diye diğer kadınların/erkeklerin ne günahı var? ayıp ayıp...
saçma sapan bir söylemdir. bunu diyenin cinsel tercihini hangi yönde kullandığı da merak konusudur.
doğruluğu tespit edilemez bir önermedir. güven meselesi kadınlıkla veya erkeklikle alakalı değil, tamamen insan olmakla ilgili bir durumdur. evet öyledir.
güvenecek kadın bulamamış insan söylemi. ön yargı.
evet kadınların zihni erkeklere göre daha geniştir. evet aynı anda bir çok şey düşünebilir. bunu iyiye de kullanabilir kötüyede evet.tilkiliğine bakar yani. nasıl tecavüzcü tacizci sapık erkeklerden bahsetmiyorsak güvenilicek erkek olarak. kadınlar içinde kaşarlardan, doymak nedir bilmeyen hep en iyisini arayan kadınlardan bahsetmemeliyiz o tip kadın ben böyleyim bana güvenme diye bağırır zaten her hareketinde. ordaki ayrıntı bunu görebilmektir. sanrım bu konuda sıkıntı var. kadınlar normal ahlaklı olarak bahsettğimiz kadınlar severlerse ve severseniz ve size güvenebiliceğini bilirse kesinlikle güvenebiliceğiniz bir kadındır. velhasıl bu tip genellemeler karaktere, ahlaka vs bakar kadın içinde erkek içinde böyle genellemeler yapılamazdır.
Tanım: Kadın milletinin davranışlarından ötürü ön görülen ve görülmüş kibar bir cümle dağarcığıdır.
Oylama: Çok iyiç
Doğruluk oranı: %100
Tespit: Edilemez.
Ön yargı: Sıfır.
Neye göre: Yaşadığım alan içerisine ve gözlemlemiş olduğum topluma göre.
Kaynakça: Neredeyse bütün erkekler.
evet öyledir. çünkü erkekleri idare etmesini iyi bilirler. erkekler kontrolün kendilerinde olduğunu sanırlar ama aslında güç her zaman kadındadır. erkeğin sevdiğini aldattığı kişi yine kadındır. kadınlar tehlikelidir erkekler ise saftır.*
adam gibi adamını bulduktan sonra güven, cinsiyet tanımaz denilebilir.
kadınların %99 u için geçerli olan önermedir. *
(bkz: test ettik onayladık)
kadın hem annesinden gördüğü eğitimle hemde hayattaki tecrübeleri ile yalanlarını çok profesyonel bir şekilde saklar ve melek konumuna geçer, ancak erkek beceriksizdir bir yalan söyler ve 40 yıl üstüne kalır "yalancı" damgası.

örnek verilirse;

kız 17-18 yaşlarındadır ve annesi ile geçen muhabbet şöyledir;

k-anne bugün abbas ile buluşacağım. babamdan izin alsana.
a-abbas ile dersek baban küplere biner olmaz. ayşelere gidecek derim.
k-tamam anne belki ayşelerde kalabilirim ama olur mu?
a-o zor ama ararım ben seni babanın durumuna göre.

(anneden öğretilir herşey)

erkek 17-18 yaşındadır ve annesi ile geçen muhabbet ise şöyledir;

e-anne bu gece dışarı çıkacağız çocuklarla babama dersin.
a-ben ne diyeceğim kendin de salonda oturuyor baban.
e-tamam ben derim. baba gece dışarı çıkacağız da biraz para versen?
b-tamam oğlum fazla içmeyin ama.
e-merak etme fazla içmeyiz. he unutmadan gece de ayşenin ailesi tatile gitmiş orda kalacağım.
b-aslan oğlum benim. kal tabi.

(baba hiç birşey öğretmez çünkü kendide bir yalan bilmez)
(bkz: başına kadınlar kadar taş düşesiceler)
bunu yazan erkekse, ben değilim.
toplumsal bi yanılgıdır.
mr garrison'ın dediği üzre "i don't trust anything that bleeds for five days and doesn't die".
(bkz: hay ağzın bal yesin)
orgazm taklidi yapabilen bir cinse nasıl güven olabilir ki?

en azından erkeklerin orgazm sonucunda bir kanıt var.
yine bi ölü hâl başlığı
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
sanki erkek milletine güven olur da diye cevap verilmesi gereken yanlış önerme.
doğru önermedir. bi kuyruk sallaması yeter.
annesine güvenmeyen yazarın söylemidir.

edit: aramızda geçen mesajlaşma:

fu27: yuh çıkardıgın önerme bu mu resmen sırıttım.
johnnyturhan: açıkçası saçma sapan başlıklara kızıp oraya s.çmışım. dur edit olarak da yazayım bunu.
evinde oturacak, üstünede kapıyı kilitleyeceksin sapkınlığına kadar gidebilecek düşünce akımı. ama hakkaten akım şeklinde adamı çarpmış şekilde, ne söylediğini bilmeyen bir çok insanın özünde yatan kafa yapısıdır bu cümle.
YANLIŞ BiR ÖNERMEDiR ZiRA "GÜVEN" CiNSiYETE DEĞiL KARAKTER VE KiŞiLiKLE iLGiLi iNSANi BiR OLAYDIR.
güncel Önemli Başlıklar