bugün

mesaj kısmını bilemem ama el önemlidir.
benim önem verdiğim gözler, vucut hatları kadar olmazsa-olmazımdır.

buna istinaden mesaj atılabilir.
Ben iş aradigin süreçte sesimi inceltip kadın sesi çıkarıyorum ve çıkma teklifi alıyorum.

Ulan kac kişiye iş buldum zamanında millet bir otel ziyareti için ne yoklukta.
Kadın eli görünce kime mesaj attıkları belli olmayan erkeklerdir. Adam kadın eli görmüş, bana mesaj atıyor. Kusura bakma kardeş, elim eline değmez.
git gide arabistan olduk amk.

orada da kadın çarşafından kazara ayak bileği görseler gidip mastürbasyon yapıyorlarmış. benden barzosu da mı var arkadaş bu nedir ya?
ne kadar mazbut yazarlar olduğumuzu bir kez daha gösteren olaydır. biz sadece yazarın nickini mouse ile okşuyoruz millet mesaj falan atıyormuş..
Burası instagram mı diyenler ayrı komik.
Yok, burası Fransa milli kütüphanesi.
el değil ama güzel ayak babında dahil olabileceğim bir kategori. tabii ki nezaket ve "teklif var ısrar yok" prensipleri çerçevesinde.
Hakkaten komikler. elleriniz ne kadar güzel diyip yürümeye çalışanların sayısı baya bi artınca entry silmeye kadar gidiyor ucu maalesef.
Normal olandır. insan gibi mesaj attıysa bunda ne var? Amk sanarsın bulunmaz hint kumaşı. istemiyorsan cevap vermezsin Kezban. Evet.
Benim eli sözlük kızlarının elleri başlığına atınca bana bile atanlar oluyor. Dolayısıyla bu düzlüklerde Bir kadını kaçırmaları pek mümkün değil.
Ben değilimdir. Ama ablacım sen de elini Michelangelo'ya mı yaptırdın be.
Acinasi varliklardir. Boyle durumlarda ozel mesaji kapatmak istiyorum gercekten. Yazik.

Sonra parmakta oynatildik diye agliyorsunuz.

Edit: ayyy herkes bana mi dedin diyo rezalet. Hayir size demedim kendi kendime konusuyorum.