bugün

kadın düşmanı değilim. fakat erkek düşmanı kadınlar benim düşmanımdır.
7 entryde cevaba ulaşıldı. şimdi sorunu kendinizde arayın.
iki cinste ağlasa da sizlasa da birbiri olmadan yapamaz. Neyin kavgası bu.
daha önce bir çok kez yazdım.tekrar yazıyorum.

çoğunuz nankör, güvenilmez, sahte ve bencilsiniz. sizin olandan memnun değil sizin olmayana hayransınız tıpkı o elma gibi.

en basitinden ilişkilerde olan kıskançlığınız bile sahte.bir araba ruj vs. eşya gibi görüyorsunuz karşınızdakileri, kıskançlığınız değer verme anlayışınız bundan ibaret.

sizi değerli kılan bizler, bizleri değerli kılan sizler olması gerekirken artık öyle değil.

birileri dengeyi bozuyor ve buna sizlerin sebep olduğunu düşünüyorum.
babalarının annelerine Sevgi göstermeleri, bir kere olsun annelerine sarilmamalari...
sözde kadın erkek eşit diyenlerin erkekleri aşşalaması ve yerlere vurması.hayır anlamıyorum madem kadın erkek eşit diyorsunuz niye erkekleri 2. sınıf insanmış gibi göstermeye uraşıyorsunuz.
Bizim ülke için Türk kızı demis miydik? beyinsiz, iki yüzlü, sonradan görme ve ortadoğu coplugunde olduğu için amından ötürü kendini bir önemli halt sanan dişi türünü hangi iradesiz erkek görse düşman olur.

biraz iradesi olanlar ise düşmanlık gibi aptalliga düşmeyip, yanında ufak bir yardımıyla iyi olacakken, can çekişip geberse dahi umursamayacak bir hale gelir. Yani umursamaz, önemsenmez. Ciddiye almaz. Ve lütfen istisnalar kaideyi bozmaz.

Yoksa kadın gibi bir varlığa hangi ınsanoğlu düşman olabilir manyak mısınız lan siz?

Ha bak feminist ise durum değişebilir.. feministlik kisvesiyle erkek düşmanligindan başka bir şey yapmayan, çığırtkan ve ayrım delisi bir dişiyi kafasından tutup, acı çığlıkları, gözyaşı ve yalvarma inlemeleri içinde duvara sürterek hak ettiğini verebilirsiniz ona. Olur mu böyle sey demeyin, firsat bulduğu ilk an daha beterini size o yapacaktır zaten. Olmadı yolda tacizci diye bağırıp halka linç ettirir sizi. Bunlar oldu zaten.
Liste uzun. Vira bismillah. Am dışında hiçbir özellikleri olmaması, erkeğin sırtından geçinen asalak parazitler olmaları, yaratılanlar içinde en az gelişmiş, en işlevsiz, en düşük seviye canlılar olmaları, sokak hayvanından daha alt seviye yaratıklar olmaları, ağızları açıldığı an ortaya çıkan düşük zekaları, aşağılık, erdemsiz, onursuz hayvanlar olmaları. Evet, bana göre insan statüsünde değiller. Hayvan da değiller. "Şey"ler sadece. Evrenin en niteliksiz, en özelliksiz, en donanımsız şeyleri. Sikimi soktuktan sonra sikimi yıkıyorum ki onların adi, aşağılık varlığı bulaşmasın. Pislik, adi, sikik, aşağılık şeyler. Evrenin en alt düzey yaratıkları.
ahlak ve mantık sahibi olmaktır. aynen.
Kadın olmak.
kadın düşmanlığı, kadınların öldürülmesi ya da şiddet görmesi anlamına gelmemektedir. söylenen sözler bile Psikolojik olarak, belki ölümden daha ağır sonuclara sebebiyet verebilir.

Şahsım adına konuşmalıyımki, kadınları, hemcinslerimden daha samimiyetsiz buluyorum. Bu açıkçası katlanılabilir bir şey değil. Göte göt diyemeyen bir topluluktan bahsediyoruz burada. Dertlerini üstü kapalı sözlerle anlatmaya çalışan, ima yöntemini hayatının her alanında kullanan insanlar..

Hatta bazen o kadar ileri seviyeye ulaşıyor ki bu durum, ima ettikleri şey ile, kafalarından geçen şey dahi birbiri ile uyuşmuyor.

Söylemek istediklerinizi, açık bir şekilde ifade edebilmenizi, mevzuyu doğrudan söyleyebilmenizi istiyoruz. Çok birşey değil.

Sizler bunu yapmadığınız/yapamadığınız için biz erkekler tarafından farklı isimlendirmelere maruz kalıyor ve psikolojik şiddet görüyorsunuz.

Gerçi buna psikolojik şiddet demek te ne kadar doğru bilemiyorum.

Bu duruma bir örnekte şudur ki, kadınları eleştirmek te kadın düşmanlığı sınıfına girmekte.
Bir kadını eleştiriyorsan ve erkeksen, Öküz oluyorsun..
bir kadına saçı, kıyafeti, makyajı ile ilgili nazik, çok nazik de olsa bir eleştiri getirin ve sonra neler olacak bir izleyin.

siz kadınların en büyük hatası, kadın kimliğinizi insan kimliğinizin önüne koyup doğal davranmamanızdır. Ancak, bunları yüzüne vuran insanların yaptığı suç, kadın düşmanlığı olarak görülmekte.

kadınların etek boyuna, gece gezmesine, sevişmesine laf eden, birine yan gözle baktı diye kadınları öldürmeyi hak gören alt tabaka kitle'yi konu dışı tutuyorum. Zira onlar kadın düşmanlığı yapmıyor. Kadın düşmanlığını insanlar yapar. Onlar insan dahi değiller.

edit: Lütfen eksilerken açık eksileyin. yada eksilediğinizi mesajla belirtin. ki, yazımda da bahsettigim, eleştiriye açık olmayan kişileri görüp tanıyabileyim.
çok gol yemiş olabilir kadınlardan.
Hiçbir sebepten ötürü hiçbir kızdan nefret etmem. ama bazı sebeplerim var elbette.
Yani kızları küçümsedim ama nedense tüm kız olan kuzenlerimden nefret ediyorum, çoğu kızlar aşırı şişirilmiş egolara sahipler. özellikle yeni nesil türk kızları. Aslında kendilerini çok fazla düşünürler, peki kızların erkeklere karşı yaptığı doğru düzgün şeyler var mı? tabi yok.
Kadınlar çocuksu, olgunlaşmamış, zalim ve feminazilerdir. Eminim ki çoğu erkek, kadınların zulmünü ve olgunlaşmamışlığını kabul ediyorlardır.
Erkeklerin üstün zekası var kadınlarda yok.
Erkekler daha çok çalışıyor kadınlar anca erkeklerin işten eve gelmesini bekleyip (de dust 2 de midde kamp yapmış şekilde) dırdır ederler.
Erkekler kadınlardan daha güçlü ve kuvvetli.
Erkekler daha ahlaklı ve kibar.
Erkekler daha romantik, kadınları saymayacağım.
Erkekler akıl ve mantığı kullanırlar.
Erkekler koşuşturur kadınların ise götü yerinden oynamaz.
Kadınlar sadece ıslak delikleri sunmak için var olmuş yaratıklarıdır.
Hepsi sadece illüzyondur. makyaj, parfüm, saç ve süslü kıyafetler alıp kendilerini boyarlar. Kadınlar benim düşüncemde değersizdirler. ama bu günlerde kendileri üstün saymaları bana göre çok aptalca geliyor.
Isteyince elde edememe. Başka nedeni yok.
bacagının arasındaki organı ile, karşısındaki erkeği köpeği yapabileceğinin inanan kadınlara düşmanım sadece.

bu düşüncede olmayan istisna kadınlarımıza ise, bu ülkede yaşayarak halen gerçek 'kadın' olarak kalabilmiş olmalarından dolayı saygı duyuyorum.
görsel
Hiçbir neden yoktur.

Nasıl geldiğimizi unutmayalım beyler.
isteyipte elde edememek olabilir mi? “kedi uzanamadığı ciğere murdar der” misali. bu nedenden dolayı olmadığını düşünüyorsan o zaman da beyinsiz olman durumundan kaynaklanan bir neden olabilir!
kan emiciler çünkü.
Kadınlardan yüz bulamama ve ilgi görememe yüzünden yaşanılan eziklik bunlardan birisidir.
Birbirlerini bile kıskanmaları.
banane ki benim kendileriyle bir alakam yok ve olamaz tipim müsait değil.
(bkz: essy) *
kesinlikle cinsiyetçilik.

yahu kadının yaşamaya hakkı varmı.
Oturup burada psikolojik gelişim, sosyolojik nedenler ve ardından ortaya çıkan post-yapısalcılıktan bahsedebiliriz ama cevabı çoğunlukla tüm bunlardan daha basit: yokluk.

Teşekkürler.