bugün

1)Bir erkek tespit et
2)Onu elde etmeye çalış
3)Çabucak elde edebilirsen ondan soğu ayrıl, elde edemezsen peşinden koş.

Teslim olmayın yiğidolar.
Mememe baktı kesin tecavüz edecek.
Zengin koca sensörü ile çalışır.
Karişik, çok karışık çalışır. Şu bir-kac yol olup birbirine dolanan bir bulmaca vardı, onun gibi. Bazen bir şey düşünürken başka bir şey de buluyorum kendimi. Hani bir soz vardır. Kafasında bir sürü tilki ama kuyruğu birbirine değmez diye iste öyle.
Birkaç cümleyle ifade edilemeyecek kadar karmaşık.
Ben anlamıyorum şahsen kendimi. insanın zevkleri bile bir günde değişir mi? Bir gün umrumda olmayan şey öteki gün ağlatabilir. Bir gün şöyle yapsan hoşuma gider derim, öteki gün onu yaptığında yüzüm buruşur. Beş dk önce gülerken beş dk sonra yapılan bir şey aklıma gelir köşeme çekilirim. Boğazını sıkıp öldüresim gelir bazı insanları, öteki gün gidip sarılmak isterim. Gerçekten ben olmak her gün farklı biri olmak gibi. Belki de klasik kadın tripleri gibi geliyordur bunlar, belki herkeste böyledir ama abartmıyorum. Ben böyle bir insanım. Stabil olmaya çalışsam da olmuyor.
Yani kadınlar genel olarak dengesiz, anlaşılmaz yaratıklar. Nasıl çalışır sorusuna yanıt bulmaya çalışmak yerine biraz uyum sağlamak daha mantıklı.
Zehir gibi.
büyük hadron çarpıştırıcısı nasıl çalışır biliyor musun? hah o; bunun yanında abaküs gibi kalır.
<html>
<body>

<p>
zengin erkek
</p>

<p>
ayarla
</p>

<p>
boşan nafaka al.
</p>

</body>
</html>

anlatmaya çalıştığım terminatör gibilerdir efendim hatta etrafını kırmızı görüyorlardır.
Hızlı, pratik ama en ince detayları da hesaba katarak.

Yoksa nasıl hem ahçı, hem terzi, hem temizlikçi, hem pastacı, hem psikolog, hem hemşire, hem son ütücü, hem ayakkabı bağlayıcısı, hem eş, hem anne hem evlat olsunlar?!

Zehir gibi, tıkır tıkır işler!
Bir hafta kanayıp ölmeyen varlıktır kadın, daha ne olsun!
östrojen seviyesine göre artan veya azalan hızda bir çalışma prensibi vardır. adet olmaya yaklaştıklarında daha da hızlı çalışır beyinleri.
güncel Önemli Başlıklar