bugün

allah ikisinide nasip etmesin.

insan bencil olmamalı, kendini kandırmamalı bi yarak sizde yok.
Erkekler tarafından aldatılan kadınların, affetme oranı çok yüksektir. Yani kadınlar 2.hatta 3. şansı verdiği bile görülür. Ancak kadın tarafından aldatılan erkek için her şey bitmiştir. Öldürmese baridir. Eskilerin muhabbetlerini dinlerseniz erkeklerin evli bile olmasına rağmen ailesine bağlanması uzun yıllarını aldığını anlatan çok hikayeleri vardır. Doğal da karşılanır.

Bunun sebebini arkadaş ortamında da epey goygoyla tartışmıştık ama şöyle bir genelleme yaparak hemfikir olmuştuk.

Erkekler yaptığından kolay affedilir olmasının sebebi kadınlara göre "aşık olmasa da işini görme ihtiyacı var" mantığıdır. Yani kime hallenirse hallensin ama hep bana aşık kalsın dediği için affedebiliyorlarmış.

Ancak erkeklere göreyse bir kadın aldatması tüm ilişkinin ve aşkın bitmesi anlamına geliyormuş. Bir kadının aldatma aşamasına gelmesi için hoş sohbetten etkilenmeli, uzun vakitler geçirmesi gerekli olduğundan sonucunda aslında o kişiye aşık olmuştur, sonuçta aldatılan erkek asla affedememekte.

Hani eşitlik nerede desek de aslında böyle olması doğaya ters düşmemektedir ne yazık ki.

Not: Yapılan araştırmayı bulduğumda buraya editlerim.
Aldatma aldatmadır namus herkesin namusu.
aldatmanın ayrımı yoktur. aldatma kötüdür, karakter zayıflığıdır.
aldatma desek ? buna cinsiyetçi şekilde yaklaşmanın anlamı yok...

sonuçta penis, vajinaya girmiş mi ? girmiş...
taraflardan hangisinin senin sevgilin ya da eşin olduğunun bir önemi kalmıyor...

cezası mı, ayrılık olmalı en fazla... ya da kabullenip affedersin sana kalmış...

not: evliyken aldatılma durumunda, tazminat davası açabiliyorsunuz...hele hele aldatmaya konu olan 3. şahış, aldatan eşin evli olduğunu biliyorsa, o kişiye de tazminat davası açabiliyorsunuz. bilginize.
Erkeğin ki aldatma değil kaçamaktır. Revize edelim lütfen.
fark yoktur özünde , ha alınan zevk de yapan kişiye aittir.

artık pişman mı olur yoksa devamı gelir mi bilinmezz
Bu hayatta kimseyi hikayesini bilmeden yargılamayın.
t: ikiside eşit derecede rezilliktir.
Fark mı arıyoruz? Yoksa burda da mı kadınlarınki daha kötü bir ahlaksızklık?
aynıdır aldatmanın cinsiyeti olmaz bildiğin şerefsizlik. ama şöyle birşey var kadın anne ise hiç yakışmaz. çünkü anne olmak kutsal birşeydir.

mesela erkek aldatır boşanır çocuğu umrunda olmaz hemen yeni birini bulur ondan çocuk yapar ya da o kadının çocuğunu sahiplenir kendi çocuğuyla ilgilenmez bile.

kadın ise çocuğu yanında kimsenin yanına sığmaz. evlendiği ya da sevgilisi olan eşi çocuğunu kabullenmez döver aşağılar. toplumsal baskıyı söylemiyorum. babası aldatsa o çocuğa kimse birşey demezken. annesi aldatana neler neler derler.
Farkı bir miktar vardır. Kadın karnındaki çocuğun kimden olduğunu bilir ama erkek bunu bilemez tamamen kadının sözüne ve dürüstlüğüne mahkum. O yüzden bir aldatılma durumunda erkeğin yaşadığı travma daha ağır oluyor ve mevcut çocuklarının bile kendine ait olmadığını düşünmeye başlıyor.
1- aldatan insan kadın-erkek gark etmeksizin şerefsizdir. Ayrım yapmanın hiçbir ahlaki tarafı yoktur, olamaz.

2- aldatan insan ölmeyi haketmez. Ayrılmayı hakeder. Belki biraz hakaret edilir ama o kadar. Allah'ın verdiği canı Allah alır. Her aldatan ölseydi dünyada adam kalmazdı amk.
ikisi de şerefsizcedir. cinsiyet farkı yoktur. aldatan insanın kıçına tekme vurulmalıdır.
Farkı yoktur. Aldatma aldatmadır.
Kadın sevmeden kimseyle birlikte olmaz.
Erkek sevmeden de, anlık hormonlarla biriyle birlikte olabilir ki birliktelikten sonra o kadından iğrenebilir.
şerefsizliğin cinsiyeti yoktur. sadık insan vardır.
Kadının aldatmasını biraz daha değişik yönden ele almak lazım. Kadın sadece 9 ayda bir doğum yapabilir yani erkeğe oranla üreme sistemi kısıtlıdır bunun gereği içgüdüsel olarak güçlü bir genle soyunu devam ettirmek ister. Şayet, kadın aldatır ise başka bir erkeğin spermini, genini taşıma içgüdüsüyle hareket ederek yapmış olur ve size, sizin geninize gram saygısı kalmadığını dolaylı yoldan belli eder. bu olay erkeğin aldatmasından daha ağırdır bana göre. Kadının saygısını kaybetmek için baya çaba göstermek lazım, kolay değil yani. Ha birde, geçmişte babasıyla sorun yaşamış veyahut oksitosin eksikliği yaşayan bir kadınla mümkünse birlikte olmamaya özen gösterin.

sevgiler.
Aldatmanın cinsiyeti olmaz ikisi de eşit derece de orospu çocukluğudur hicbir farkı yok.
Bir kadın erkekten daha fazla kişiyle aldatır.
Vs daha onurludur.
Kadın - erkek fark etmiyor. Aldatma aldatmadır. Karşındakine saygın yoksa bırak kendine saygın olsun. Ayrıl ve istediğini yap.
ikisi de hurrr çocuğudur. O kadar çok tanık oluyorum ki bu zamanda böyle şeylere o kadar normalleştirdiler ki utanıyorum cidden şu devirde yaşadığıma. Övüneni bile var nasıl aldattım ama diye.
Aldatan kadın feminist
Aldatan erkek sosyalisttir
Hep Öyle çıkıyorlar nedense.
Bırakın artık şu kadın duygusuyla hareket eder erkek cinsellik için tarzı saçmalıkları. Toplumun önünüze koyduğu şeyleri papağan gibi tekrarlamaktan sıkılmadınız mı? Erkek ne kadar cinsellik düşünürse kadın da o kadar düşünür. içinde yaşadığımız bu Toplum erkeğin duygularını açığa çıkarmasını erkeklik olarak görürken kadın için namus der, orospu der, çeker vurur. Böyle yetiştiğimiz için erkek için cinsellik düşünmek normal ama kadın sadece sevdiğine cinsellik düşünür diyoruz çünkü toplum böyle dememizi istiyor. Ben erkeklerin cinselliğinin normalleştirilmediği aksine kadın kadar ayıp karşılandığı bir toplumdan geliyorum. Her topluma göre değişiyor. Erkekler cinsellik, kadınlar duygu demek genel geçer bir yargı değil toplumdan topluma değişen bir şey. O yüzden bırakın saçmalıkları.

Kadın da aldatsa erkek de ikisi de birdir. Karşındakine hakarettir. Dahası sözünü bozmaktır. Söz vermek ve bunu tutmamak kadar ağır bir şey bilmiyorum ben.
cinsiyet ayrımı yapmaya hiç gerek olmayan durumdur. hangi cins tarafından yapılırsa yapılsın korkunç bir durumdur. aldatan insan değil de aldatılan insan üzülür genelde bu duruma ama asıl üzülmesi gereken hatta acınası durumda olan da aldatan kişidir.