bugün

kadıköyde bulunan oturması zevkli mekanlardır

tercihen canlı müzik yapan (türkçe olursa mükemmel olur), içerken güzelce sohbet edilebilecek, flört edilen bey ile güzel zaman geçirmelik mekan önerilerini yazabilirsiniz tabii..

ilk kez okul dışında buluşacağız
kadıköy e 3 yıldır gitmeyen, bir buçuk yıldır adam akıllı gezmemiş bir yazarın 'nereye gidicem ben ya' isyanıdır..

lisede neredeyse her gün gittiğim kadıköyde dün kayboldum.. valla kendimi çok kötü hissediyorum aklıma hiçbir yer gelmiyor

yazan herkese çok teşekkür ederim
(bkz: fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadı)
kadıköy'de eli yüzü düzgün çoğu mekana gidilir. dışarıdan baktığında meyhaneye benzeyen apaçi mekanlarına veya teras katlardaki yerlere gitmeyin yeter.

bunun dışında ilk buluşma için alkollü mekanları tercih etmek doğru değil. hele canlı müzikli bir mekanı tercih etmek bir buluşmaya cinayettir. boktan ses sistemiyle, boktan bir grup genç çıkacak ve kafa sikecektir çünkü. hele o pop müzik söylenen mekanlar yok mu, insanın ölesi geliyor...

böyle bir mekanda sohbet etmek çok imkanlı olmaz. çünkü ilk buluşmada amaç kişilerin birbirini tanıması.

valla beni de forum yazarı yaptınız ya, teşekkürler uludağ sözlük!

not: ben de 2 yıldır kadıköy'den uzağım. ehe!
kesinlikle karga bar değildir.
Canlı müzik için corner a gidilebilir. Benim gittiğim zamanlar Türkçe çalıyordu şimdi nasıldır bilemem.

He bir de (bkz: zomato) lokasyona Kadıköy yaz tarzını belirt gerisi gelir.
Öğrenci adam için leon ideal, birası tekeldekinden daha ucuz. Gidecek olursan haber ver orada olursam ilk biran benden.
The harp irish pub iyidir.