bugün

bu tarz protestolar insanları galeyana getirir hiç hoş değil. gereken cevap sandıkta verilmeli. ülke ekonomisine darbe yapılmamalı.
insanların sandık iradesine el koy yenilince seçim yenile sonra bunlar ekonomiye kötüymüş. Ekonomi mi kaldı? Gaza gelmeyin sandıkta cevap verin. Evet.
arkadaşlar evet ysk nın almış olduğu seçim yenileme kararı demokratik değil ancak durumdan vazife çıkartmak suretiyle gerginlik oluşturmaya da gerek yok. ysk nın almış olduğu bu siyasi karar ile sadece istanbul büyük şehir belediyesini değil aynı zamanda iktidarı da kaybettiler.. protestolarınızı sandıkta gösterin.

allah türk milletini fitneden korusun.

açık ve net evet.
Vatandaş tercihini sokak yerine sandıkta kullanmalı. Bu olması gereken. Hem sonra sandığın getirisi veya götürüsü garanti. Madem ki risk aldınız o halde neticeleri de göze aldınız demektir. Seçim bir risktir.
(bkz: çapulcular) başka bir şey bilmez.
Katılamadım ama oradaydım, Kadıköy’de.
Tencereler tavalar ortalığı inletti. Hatta insanlar arabalarında bile tencere tava çaldılar!
Yürüyüşçülerin sesi her yerdeydi, ıslıklar, alkışlar, isyan çığlıkları...
Güzeldi. Yağmur yağmasına rağmen dağılmadılar, helal olsun!
Demokratik tepkidir, demokrasinin anlamını hala hatırlayan varsa...

insanları sindirip susturamazsınız.

Kışkırtıp milleti birbirine düşürmez inşallah ayrılıkçı söylemler.
Tek derdim bu.
"yollar yürümekle aşınmaz"...süleyman demirel
Ysk nın kararına tepkidir.

Yürüyebilirler sıkıntı yok.

Mevzu şu aynı ysk seçim tekrar kararı yerine onama kararı verselerdi bu güruh metiyeler düzecekti.

Lehine karar çıkınca ysk tarafsız bağımsız müdehale etmeyin, aleyhine karar çıkınca iktidarın köpeği ysk hsfi yürüyüş yapalım.

Yavşaklığın alemi yok.
yapilmamasi gereken yürüyüstür. Devlet gücünü ardina alanlar ellerinde palalar ile ortaligi karistirirlar ihaleyi imamoglu destekcilerine yüklerler.

bu sürecte sakin olmali ve 23 haziran beklenmeli ve akabinde bütün enerji sandik basinda harcanmali.
aa tanıdım ben çoğunu, bunlar darbe gecesi önce tanklara alkış tutup sonra bankamatiklere doğru yürüyüşe geçenler değil mi?
şehitler için sokağa çıkmayacak olan, ikiyüzlü güruhtur bunlar.
hala sandıkta cevap verin diyenler var. şaka gibi. 31 martta verdik işte sandıkta cevabı ne oldu ? bundan sonraki seçimde gene imamoğlu 50 bin oy farkla vs kazanırsa o seçimin kabul edileceğinin garantisini hangi biriniz verebiliyorsunuz. var mı öyle bir baba yiğit ?
Vallahi pes.
Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış. Açıkça, yolsuzluk, hırsızlık yapılan bir seçim tekrarlanacak, ne tantana ediyorsunuz?

Kapasiteniz varsa, tekrar kazanırsınız eyvallah deriz

Oy hırsızları...
öyle haketmedigin koltuğa oturmak var mı lan imam efendi?

insanda biraz utanma olur be, ayıp lan...