bugün

Sürekli gördüğüm, anlam veremediğim, sebepsiz yere coşmuş belki de stres atan insanlar.
Siktir olup gitsinler insanlarıdır. Genellikle metro çıkışında ya da vapur iskelesi önünde saçma sapan güney dogu ve dogu karadeniz müzikleri çalarak tepinirler. Bende bir doğu karadenizliyim ama sevmek zorunda değilim. Kimsede sevmek zorunda değil, gürültü ve görüntü kirliliğinden başka bir şey değildir.
(bkz: kadrolu halaycılar)
bir karadenizli olarak tiksindiğim durumdur. her yerde şu karadeniz şovunu yapmaktan ne anlıyorlar bilmiyorum.
anlamsızca sürekli bir kutlama modunda olan insanlardır.

[kat: 2015 in en saçma başlıkları]
Bunun bir de kızılay karanfil versiyonu vardır. Sürekli bir halay sürekli bir mutlulukları vardır. Seçimden önce oy toplamak için tepinirlerdi seçimden sonra da sevindikleri için tepiniyorlarmış.
bir doğu karadenizli olarak hoş görmediğim durumdur, ulan biz sizin sesinizi ''oyna oyna, vur içeri-vur vur'' nidalarınızı duymak zorunda mıyız amk?

(bkz: lazkopat)
Bunlar kadar mutlu insan yok şu memlekette. Habire oynuyor adamlar. Habire mutlular falan.
15 kişiyle başlıyor, 100 kişi oluyorlar. turistlerde onların videosunu çekiyor.
Her görüşümde içimden ne var amk neye halay çekiyonuz diyip geçtiğim anlam veremediğim kadrolu halay ekibi.
Bence adamlar lag'a takılmışlar istemsizce otomatiğe bağlayıp oynuyorlar dediğim olaydır bu arkadaş. Ya da kadrolu,maaşlı halaycı olabilir bunlar,halay emekçisi.
''bakın biz şuyuz, biz böyleyiz'' diye kendilerinin bir ''bok'' olduğunu belli etmeye çalışan görüntü ve gürültü kirliliğidir. ben de karadenizliyim ama millete '' biz de boyle oynaruz uşaam bak ha buraya'' deme ihtiyacı hissetmiyorum. bir de bunun diğer ırktan olanı vardır ki hemen uzaklaşılmalıdır.

kültür şovunu boka çeviren insanlardır.
Şu sıralar kobane'den dolayı el ayak çekmiş insanlardır. Bitmiyorlar amk.
Habire halay çekiyorlar durduramıyoruz. Az önce ezan okununca müziği kapattılar sonra ezana saygı diye toplu bir alkış yaptılar. Ne tuhaf insanlar aq.
iq seviyesi 47 ve altında olan primatlardır. Siktirin gidin köyünüzde oynayın.
Ya ne olmuş allam. insanlar eğlenemez mi? Bu kadar yazarın karşı çıkması doğu kültürüne olan düşmanlığının sonucudur. Ben de her gördüğümde halaya giriyorum. O bok gibi ekşimiş suratınızı asmayın. Biraz eğlenin mutlu olun. Doğu kültürüne tahammülünüz olsun.
7000 yıl önce kadıköy civarına yerleşmiş mutlu kürt kavminin son temsilcileridir. diğer spawn lokasyonları olan moda kayalıkların başlangıcında da görülebilirler. halay sırasında ellerinde sallamaları için bir kumaş her daim vardır.

şaka bir yana, eğlensin insanlar ne güzel işte.

https://www.youtube.com/watch?v=Z8HNPm0Xbxc

valla ben sayende mardin kızlarını merak ettim dayı ahah.

ley ley.
görsel