bugün

bu ülkede polisler savcılar sadece hükümeti korumak için varlar. dün kur yüzünden insanlar sosyal medyada isyan edince bugün polisler 270 kişi hakkında işlem başlatmış. sokakta protesto hakkını kullanmak isteyen insanlar iç savaş çıkarmaya çalışmakla suçlanıyor. savcılar işi gücü bırakmış tweet atanların peşine düşmüş. gerçek suç burada efendiler, aramızda. elini kolunu sallaya sallaya sokakta geziyor.

https://twitter.com/i/status/1463565347181801478
Midemi ekşitmiş olay. Stresten midemin içi cayır cayır yanıyor. Bu tür insanları telkin etmek, sakinleştirmeye çalışmak çok tehlikeli bence. Oradaki kardeşimize helal olsun ama doğru bir hareket değil. Sessiz ve tepkisiz kalması gerekirdi. Gerekli olanı gerekli birimler yapacaktır zaten! içeriye alıp salıvermekten bahsetmiyorum elbette. Ama olacak olan da bu gibi görünüyor. Bıçaklı saldırgandaki korkusuzluktan da belli zaten. Allah'ım sen bizi koru.
erkeklerin korkudan sesi çıkmıyor. 4-5 kişi rahat yatırıp öldüresiye dövebilirlerdi. ama millet korkuyor haklı olarak. herkesin eşi çocuğu var. kimse bok yoluna gitmek istemiyor. lakin bu keltoş'un yaptıkları yanına kar kalacaksa z..yim böyle düzeni.
Hak hukuk adalet. 5-6 kişi tutup bayıltana kadar döveceksin. Ayılana kadar dinleyip tekrar döveceksin. Hayvan herif.
eğer kızın sevgilisi yada yakını ise bize söz hakkı düşmez. eğer olaya karışırsak, kız bizden şikayetçi bile olabilir. en iyisi oradan uzaklaşacaksın.
bunun örneklerini çok gördük. olay sonunda kadınlar olaya karışanlardan şikayetçi oluyor. durduk yere psikopat katil tarafından bıçaklanıp ölmek istemem.
bu herif belki de bahçeli affından yararlanıp çıkmış katil bile olabilir. bu ülkede artık yardım istenmediği sürece, hiç bir şeye karışmıyorum ben.
söyleyecek söz bulmak zor. bu adamın sağlam bir sopa yerken çekilen görüntüleri görmek istiyorum.
ama çok sağlam, öyle sağlam ki bir daha ömür boyu yürüyemeyecek kadar sağlam.
twitter'da #kadıköymetro hashtagiyle gündem oluşturulmaya çalışılan olaya konu magandadır.

sizler de hashtag'e destek atarsanız harika olur.
insanlık için bunu raylara atıp üstünden tren geçmesi makbuldür.

Eminim tanrıda isterdi bu aciz kuluna kavuşmayı.

Gel sen hele cehennem sıcak sıcak.
idama karşı gelen gevsekler hala devam mı karşı gelmeye? 21.yy'da öyle ceza olur mu diyenler var.
21 yy zenginler için var olm. siz kimsiniz? adamlar en güvenlikli yerlerde oturuyorlar en güzel arabalara binip en nezih mekanlara gidiyorlar. siz daa sokaga çıkamıyorsunuz aq . kısas cezası gelmeden size rahat yok. çakarlı arabalara binen çocukları londrada okuyan adamlar sizi anlarmı sanıyorsun?
modern hukukunuzun aq alın sonucu bu işte.
he bide eğitim sistemini konuşalım bu dandik beş para etmez türk eğitim sisteminin bu kahpe zalimlerin ortaya çıkmasında ki rolü büyük.
görsel
Saldirdigi karı da sikintili biriymiş. Ülkede normal insan yok zaten.
tipe bak metin2 deki demirci gibi amına kodumun oğlu ya.
güncel Önemli Başlıklar