bugün

Kadıköy halkının kemalist kafadan kurtulamadığının göstergesidir. Dinsizler sokaklardaki masalarda alkolünü de içiyor, yemeğini de yiyor. Siz nasıl müslümansınız, edep yahu...
kadıköy ün kemalizmin ve laikliğin yıkılmaz kalesi olmasıyla alakalıdır.

kadıköy laiktir, laik kalacak.
burası kadıköy, buraaada yobazlara geçit yok.

edit. evet kardeşim kadıköy laikliğin kalesidir yobaz akepe bile kadıköy ü atatürk ün partisi chp nin elinden alıp düşüremedi bu kaleyi.
o zaman siktir git Ümraniye, fatih, esenler, beylikdüzü, sultangazi, Gaziosmanpaşa, sancaktepe, tam sana göre.
tanım: malum partililerin dahi sosyalleşmek için geldikleri bir semte laf edilmek için açılmış başlık. *
Herkesin hayatına kimse karışamaz.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
Kadıköy gibi güzel bir semti zamanında çala çırpa alan sosyetikler şimdi oraya gelen muhafazakarlara "yobazlar" diyor.

Elbet bir gün onlarda ölecek. Maalesef ki onlarında cenaze namazı kılınacak. Yanmaktan kurtulabilecekler mi?

Dalganızı geçiyorsunuz güzel çok komiksiniz helal knk. Ama yanacaksınız be olm
ramazan ayı ile ilçeye köye değil tüm aleme gelir. bundan pay alanlar alır almayanlar babayı alır. bu kadar büyütmemek gerek. evet.
başına bir şey gelmiş olabilir. Ramazan iyi çocuktur öyle bir şey yapmaz.
cidden istanbul da bulunduğum yıllarda, ki o yıllar ramazan kış aylarına denk geliyordu, o zaman bile kadıköy farklıydı bir anda ramazan ayında olduğu unutulurdu.
ben de ramazan olsam lağım kokulu kadıköye uğramazdım azizim.
çoğunun hadepeli olmasından kaynaklanır.
Kadıköy de ramazana gitmedi heralde diye düşündüren durumdur.
dün olan lbgti sokak partisinde iyice belli olmuştur.
şeyimde değil.

asıl beni ilgilendiren bu chpli fosillerin, müslüman bir ülkede ramazan ayında bile dilediğince ulu orta rakısını içebildiği halde, hala ''akp faşizmiii özgörlöklörömözö kösötlöyör'' diye konuşmaları ve sanki kendilerine bir baskı uygulanıyormuş gibi ortalığı her fırsatta ayağa kaldırmaları. daha ne özgürlüğü istiyon la ayyaş herif?

bunların sorunu kendi dinsizliklerini rahatça yaşayamamakta değil birilerinin dinini rahatça yaşayabilmesinde. eskiyi özlemelerinin asıl sebebi bu.

yolsuzluklarmış şuymuş buymuş dertleri bu değil. eğer ak partinin 13 yıl boyunca yapmış olduklarını chp yapmış olsa idi yere göğe sığdıramazlardı. bunların zihniyeti kadar hastalıklısı yoktur. laikliği dinsizlik sanır, bok kokusu içinde moda'da oturur hala chp'ye oy verir.

bu ülkenin başına gelmiş en kötü şey fosilleşmiş bu chp zihniyetidir.
gerçekten kadıköy'de bir iftar çadırı olmaması ile de görülebilen din düşmanlığının normal bir yansımasıdır. adamlar sırf müslümanlara kolaylık olmasın diye, sokakta yaşayan evsizleri bile açlığa sürüklemekten çekinmiyorlar. ne olurdu rıhtım'a bir iftar çadırı koysanız da millet iftarını açsa, karnı acıkan karnını doyursa...

"yobazlara geçit yok, biz rakımızı içeriz hahaha" diyen tuzu kuru beyaz türkler, ulan alayınızın amk, sizin gibi gerizekalılar oldukça bu ülke bir yere varamayacak. işiniz gücünüz yokuş.
güncel Önemli Başlıklar