bugün

memlekette zorba pazarlama sisteminin doğduğu yer. durakta otobüs bekliyorsanız ve yanınızda suya dair hiç bir şey yoksa kesinlikle başınız beladadir. eğer suyunuz varsa ki bunada reform getirmişler. nane şekeri satıyorlar. ve almayinca adamına göre naz veya atar yapar, kız iseniz diklenme ve yavsama karışık saldirabilirler. 15-bk 3.peron potansiyel kürt satıcı merkezi. reklamlar lütfen.
6 sene oldu oradaki kır saçlı abi değişmedi.
bir abi var orda o çok komik artık beni tanıyor mu ne kafamı çevirdiğimde kafamızı çevirmeyelim gençler su için sigara içmeyin yol uzun demişti artık yanımda su varsa bile su almak zorunda kalıyorum kıramıyorum kendisni.
sen dünyanın vergisini verirken adam bütün parayı cebe indirmesiyle nefretimi kazanan kişiler. zabıta kenarda domates satan teyzeye, karısının el işini satan adama göz açtırmazken istanbulun göbeğinde çete olmuş kişiler vergisiz bir şekilde para kazanırken kılı kıpırdamıyor. madem biz de vergi ödemeyelim neden ödüyoruz ki. bu örneğe küçük balık diyenlere cengiz inşaatın vergi borcunun silinmesi de büyük balık örneğidir.
Hepsini de yakindan taniyorum.. iyi insanlardir.