bugün

merkezi sınavla girmeye hak kazanıp, 7 yıl süreyle okuyup mezun olduğum okul.
bu yüzden simit atmanın okul geleneği olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.
eğitim sistemi değişip son 17 yılda her şeyin olduğu gibi anadolu liselerinin de içine edilince öğrenci seviyesi bu hale gelmiş anlaşılan.
gene de bu kadar fasulyeden bir konu için soruşturma başlatılması nasıl bir korku imparatorluğu haline geldiğimizin göstergesi.
ergenleri simit atma suçundan zincire vurunca rahat bir soluk alacak yobaz çetesi.
Beyinsiz diye sana derler, terbiyesiz herif.

Al oku bak son zamanlarda neler yapmışlar bu okula:

https://twitter.com/pnark.../1171150201282793472?s=19

Okulun eğitim kalitesini düşürmek, kültürünü kırmak için ellerinden geleni yaptılar hiçbiriniz takmadınız, iki tane sikik simit için ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz.

Bak sırf cumhuriyetçi, kaliteli bir okul olduğu için fırsattan istifade nasıl saldırıyor aktroller:

https://twitter.com/33Nih.../1171167716033683457?s=19

Yedirmem oğlum, yedirmem. Ben o çocukları, o okulu iki tane simit için vasatlara yem etmem. Gidin ötede tapın karbonhidrata, akşam akşam insanın asabını bozmayın.
hala güzelleme yapıyor orospu çocukları, cibilliyetinizi sikiyim sizin.

yer kadıköy anadolu lisesi olunca savunma yapmak gerekiyor çünkü.
95-03 sekiz sene yatılı okudum ben burada. simit atmak gibi saçma bir geleneği yok, evvela onu söyleyeyim.

ha ama evet, bu okul bozulmuştur, kadrosu da öğrencileri de bozulmuştur. mevcut iktidarın atadığı kökten dinci yöneticiler, sürekli değişen sınav sistemi ve meb'in içler acısı hali yüzünden bozulmuştur. bugün gelinen noktada bir suçlu varsa yılların kalfest'ini iptal eden imam hatip kafalarıdır o.
hey gidi bircem benim be. senin oralarını yerim.
ne kadar boş beleş yorum var. şurada duyan kasan insanlar gittikleri mekanlarda önlerine koyulan ekmekleri yemiyor, yeri geliyor yemeğini yarım bırakıyor.

israf konusunda herkes mükemmel olsa şu ülkede şu tepkiyi belki anlarım ama değil, hem de hiç değil.

bir de şöyle bir açıklama yapıldı. fırından zaten çöpe gidecek olan simitleri alıyoruz ve sonrasında toplayıp bunları martılara, ! gerçek martılara veriyoruz. eğer denildiği gibiyse ben israf ya da hata nerede anlayamıyorum?

hata sadece insanlarda kendi pisliklerine odaklanmamak için millette pislik arayan insanlarda.
okulun başarısı yüksek diye yeni gelen öğrenciye el bombası atsınlar. nasılsa başarısı yüksek diye eleştirme hakkımız yok.
simgesi martı olan türkiye’nin en köklü okullarından birisidir.

simit atma geleneği yoktu eskiden, yeni çıkmış olmalı. vapurda giderken martıya simit atan kişilerin nimet atılmaz diye çıkışması gerçekten çok saçma.

arkadaşlar kapitalist düzende yaşıyoruz. parasını verdiğim şeye ne yapacağım yalnızca beni ilgilendirir, ister yete atarım ister toprağa gömerim bundan sana ne? nimetse benim nimetim sana giren çıkan ne? ister kendimi, ister köpeği, ister seni, ister böcekleri, ister martıyı istersem de balıkları beslerim cidden bundan sana ne?

birileri de soruşturma falan diye zırvalamış, ulan yere simit attı diye hangi suça göre yargılayacaksınız çocukları, öyle bir suç mu var?

cidden ne kadar aptalsınız ya başka hiç mi problemleriniz yok?
El bombasıyla simiti bir tutacaksan git zimbabwe'de yaşa. Türkiye de ülke orası da ülke sonuçta.
Görüyorum ki bazı pembe götlüler hemen savunmaya geçmişler. Yapmayın arkadaşlar, yanlışı yanlışla kapatmaya çalışmayın.
burada eleştirilen simit atılması. yok öğretmenler öyle olmuş da, bir öğrenci bir grubu tanıtmaya kalkmış da falan filan.. konuyla ne alakası var kardeşim? yaptığınız davranış yanlış işte. daha ergen sayılacak yaştasınız. tamam bir şey dediğimiz de yok zaten. büyüdükçe kafanız basacak, daha iyi anlayacaksınız.
hocaları gayet kibar, efendi ve bilgili olan okuldur.