bugün

haberler de böyle bir çalışma görülür, denir ki iyi lan hadi iyiyiz kadro verecekler bize de, yıllardır sözleşmeli olarak bi ihtimal denir, korku olur acaba sözleşme yenilenmez de işten olurmuyuz acaba diye,
neyse denir olaya geri dönülür, hayaller devam eder iyi lan diye başlayan, maaş da artacak içeriz s..arız
gibi saçma sapan düşüncelere dalanlar olur, falan fistan feşmaken.

sonra belediyede müteahhit firmada çalışan arkadaşımızın bi anda koltuk altlarında bi şişme olur, temizlik yapmadığı için değildir bu kabartı, çünkü başkan yardımcısı tanıdıktır işten sonra kadrolu olarak beledeyiye girecektir, bi havalar bi şekiller olur bi anda, o yavrum garip diğer çalışanlar vay ... gibi zerzenişler de bulunmaya başlarlar içlerinden hatta daha neler neler,

belediyelerin de habere göre http://www.memurlar.net/haber/339454/ kadroları doldurmaya başladığı anlaşılır şu bu o...

diyon ki şimdi sen bunu niye yazdın, ben bunu kadroya geçecek olanlara ifrit olduğum için yazmadım yada çekemediğim için değil kaç tane baba yiğit var bana verseler sözleşmeli olarak girmem ya ben şey yapmam etik kurallar geçerli bende falan, fasari laflar bunlar

ne bilim bende bilmiyorum niye yazdım içimde bişiler var ama işte...
sözleşmelilere kadro verilmesidir, yani memur kadrosuna alınmasıdır.
güncel Önemli Başlıklar