bugün

(img:#1977142)
Olayın resmidir,bundan sonra hiç kimse kahramanliga yeltenmez Umarım

Spolier!!!
Kral çıplak
Kral çıplak.
Ablanın ifadesine göre sabıkalı, sen kimsin lan orospu cocugu degil de biz birlikteyiz demiş ve ardından kadir şeker de siyah renkli bıcagını cıkarmış.

Fox haber de ismail büyükak'ın sundugu calar saat programında karşılaştığım olay beni kafir şeker adına gerçekten üzdü. Sadece olaya müdahil olması cesurca bir hareket olacaktı ki devamında gelişenler büyük talihsizliktir. ismail büyükak da bu durumu yakından takip ediyor hukuk agını kullanarak umarım bir faydası olur.
kadir fen lisesi mezunu öbürü bekar biriyle dost hayatı yaşıyor cinayet var nefsi müdafa ayrıdır. son sözü yargı söyler.
Yazar arkadaşlar Hala sana şiddet uygulayan birini nasıl savunabilirsin diyorlar.

Arkadaşlar Kadın, "dayak yemedim" diyor. Şiddet yok olayda. Neden kadının bu beyanı "esas" alınmıyor? Darp raporuna göre kadının darp edildiği falan da yok. polis prosedür gereği hastaneye gönderir ve rapor aldırır, raporda darp yoktur veya vardır yazar. Darp yok dediyse yoktur. Dayak yememiş yani. Neden işine gelene inanıyor bizim insanımız? "Dayak yedim" deseydi hemen inanacaktınız da şimdi neden inanmıyorsunuz? Şaka gibi.
Oğlanın ifadesin de kadına şiddet yok.

Kadının ifadesin de yok.

Darp raporun da bi bok yok.

Hala şu çocuğa kadını kurtarmış diye seslenmeyin yeter.
Andaval sürüsü toplanmış bir katili savunuyor. Son zamanlarda en hayret ettiğim tek hadise olmuştur. Kadının sevdiği erkeği uğruna 3 çocuğunu terk edip vardığı herifi al kalbinden bıçakla sonra üni okuycam ben yeaa de..
Yazar yorumlarından çıkan sonuç :
Herifin biri uluorta bir kadına öküz gibi bağırıp, sağı solu yumrukluyursa hiç karışma bile,
Kadına bir şiddet uyguluyorsa sor kadına, karışayım mı diye,
Sonra herif sana öküz gibi saldırıp gırtlağını sıksa bile hiçbir aletle kendini Savunma.
Bu mudur?
sanırım ingiltere de kız sevgilisini öldürüyor kız tıp okuyor geleceği var diye salıveriliyor bu çocuğa da aynısının yapılmasını üstüyorum.
Aklıma şu karikatürü getiren ifadedir:

görsel
Tipik Türk kadını.
Bu kadınlara acıyan, yardım için çırpınan, saygı duyan tipik azınlıkta kalan türk erkeği.

Nereden baksan ahmakça bir durum.

Ciddi söylüyorum, bu ülke de insanlık adına ne kadar suç işleniyor ise; mağdurların %99'u bunu hak ediyor.
Aptallık ederek bu kadınlara acımaya yardımcı olup suçlu konumuna düşmeye gerek yok.
Hatırlayın, 2 tane karısını öldürüp evlenme programına çıkan adamı.
Emin olun, yayından kovulmasaydı 3. Evliliğini yapmıştı (belki de evlenmiştir) biz neyi tartışıyoruz?
karışmayın gençler. hep derim karışmayın. delikanlılığın alemi yok. kadınla erkek arasına allah bile girmez derler bizim oralarda. siktir edin, polisi arayın yolunuza bakın. vay efendim insanlar sokakta öpüşen bir çift görünce hemen müdahale ediyorlarmış da kavga eden çift görünce görmezden geliyorlarmış falan filan. sikerim duyarınızı. uymayın bunlara.
müdahildik o dosyada, ne filmler döndü anlatsam inanmazsınız.
amına koyim sokakta çığlık çığlığa dayak yiyen, hayati tehlikesi olan bir kadın görürsek nasıl karışmayalım? lan bu kadın değil erkek olsa da karışırım. aman dileyeni nasıl kaderine terk edeceğiz?
kadın erkek kavgasına girmek için çok iyi düşünmek ve mevzuyu saniyeler içinde analiz etmek gerekir. yoksa hayrına iş yapıyorum sandığın kavgada katil olur çıkarsın ve si. gibi kalırsın ortada.

ha şimdi bu katil çocuğu çıkartmak için uğraş veriyorlar ve onun üzerinden bir algı oluşturulmaya çalışılıyor!
kadını koruyalım adı altında yine kadına en fazla zararı veren ve onu cinsiyetsizlik projesine dahil eden en büyük desteğini allahsız batı dan alan feminist yapı bu işlerin öncüsü konumunda!
ayık olmak gerekir. bodozlama girilen mevzunun bir anda faili olur çıkabilirsiniz.