bugün

göte gelen laleler olmuştur. sen lalelere milyon türk liraları yatır, sonra gelsin taşan bir dere hepsinin süpürsün. bir de akabinde "allahın takdiri" temalı bir açıklama yap.

yazık valla. *
sel felaketinin ardından suya ve insan yaşamına doymuş olan topraklarda ne renkte açacağı belli olmayan lalelerdir.
sadece bu sene için yetişmeyecek olan lalelerdir. ayrıca kadir topbaş'ın laleleri yoktur, o laleler istanbul'un kemerburgaz semtinde yaşayan insanlarındır ve ibb para ile stın alıp dikmektedir.
(bkz: göt lalesi)
yurdumda insan zevki için değil, insan hayatı için yatırım yapılması gerektiği gerçeğiyle bizi yüz yüze bırakıp ebediyete kucak açmış lalelerdir.
kendisine seçim kazandırmıştır.
ona oy veren arkadaşlar otobüslerin evlerinin çatısında dün gece ve bugün yardım beklerken o ne demiştir. bu olay istanbulluların temkinli olmamasından başlarına gelmiştir.
ne yapmalıydık acaba?
en iyisi kanalizasyon olayına girelim istanbullular olarak.
yada oy kazanmak için dere üzerine bize ev yapma izni verenlere bir daha ki sefer oy mu vermeyelim?

nasılsa unutkan milletiz.
ve biz türklere birşey olmaz!!!
bu zor günler için dikilmiştir 14 milyon "lalecik"
şehir planına göre bu laleler sel sularını emecek ve vatandaş rahat edecekti. hem de göze hoş gelecekti süper di mi?
aynı zamanda mfö'ye ilham da verilecekti.
"laleler" sayesinde kanalizasyondan yırtıldı.. baya da ucuza denk geldi bu şekilde helal olsun...

leman sam'dan gidiyor...
la..le..lerrrr, laleler laleler...
(bkz: lale devri)
bu yağmurla boylarının 2.67 metre civarına yaklaştığı tahmin edilmektedir.
bu sellerin falan sorumlusudur.

kesin yağmur çeken cinstendir. oğlum çuvalla para verildi o lalelere. illa ki bir ekstremi olmalı. yağmur çekmiyorsa bile başka bir atraksiyonu vardır. yoksa lale lan işte o para verilir mi anasını satayım!
şuan sular içinde yüzen lalelerdir.
istanbul'un altyapısına harcanmas gereken paralarla büyütülmüş olan lalelerdir. yerin altında bunun hesabını nasıl vereceğini hiç mi düşünmez bu kadir?
+ kadir bey halk perişan vaziyette, kayıplar artıyor, 31 kişi öldü.
- laleler ölmedi di mi lan?

+ efendim yağmacılar şehri yağmalamaya başladı, önlem olarak ne yapalım??
- lalelerin yağmalanmasını engelleyin. bir şehrin büyüklüğünü laleler gösterir.
tavuk göğüsleri kadar meşhurdur. saray muhallebicisi'nin bunun olduğuna inanamıyor insan. hoş şimdi oraya gidip de desen ki ''ben bu tatlıyı beğenmedim'' diye, sana küresel ısınmadan dolayı eski tavuk göğüslerini bulamıyoruz diyebilir. veya suçu bize bile atabilir neden bu tatlıyı seçtiniz diye.