bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Antalya olimpos'un en bilinen ve en eski ağaç ev-pansiyonu.Eskisi kadar güzel kalamayan,artık kel ve hödük tiplerin doluştuğu mekan.
  ... goksunv
 2. 2.
  olimpos'ta ağaç ev mantilatesini yayan pansiyondur. kalabalık odaları olduğu gibi, klimalı, banyosu tuvaleti içinde odaları da mevcuttur. internetten sitesine bakıp gitmeye karar vermişseniz, karşılaşacağınız mekan gördüğünüzden daha küçük ama sıcak bir ortamdır. kaldığım yerin önemi yok, gezeyim, göreyim, eğleneyim mantığıyla tatile çıkıyorsanız tercih edilesidir ancak verdiğiniz paranın üzerine biraz daha koyarak üç yıldızlı herşey dahil bir otelde de kalabilirsiniz.
  ... oylumunelumune
 3. 3.
  olympostaki diğer pansiyonlara oranla çok daha lüks ve kalabalık olan pansiyon.
  ... diyonsos
 4. 4.
  olimpos ta çıkan yangında tamamına yakını yanmıştır...

  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/5911398.asp?gid=71
  ... escobar
 5. 5.
  yandıktan sonra tekrar yapılmıştır. eskisi gibi olup olmadığı hakkında bir fikrimiz bulunmamaktadır. *
  öncelikle sahil tarafından yolculuk yaparsanız zorlu bir yolculuk sonrası varırsınız buraya. yorgunluğun verdiği bir sıkıcılık olsa da o arabadan indikten sonra ormanı kalmamış memleketteki o yeşilliği gördüğünüz zaman şaşırırsınız. içinizi inanılmaz bir mutluluk kaplar. eğer bol bol sap arkadaş ile gidiyorsanız tatiliniz belki zehir olabilir.*

  girişte bir resepsiyon vardır. sağda bir masa tenisi masası ve hemen ilk girişte bir internet cafe(!) bulunmaktadır. bu internet cafe gereksizdir çünkü kadir s tree houses dünya değildir. orada teknoloji konuşmaz. cebinde nokia n93 ü ve nokia 3310 u olan adam orda eşittir. çünkü iki telefon da kadirde neredeyse çekmiyordur.*

  sağda ölümcü gençlerin takıldığı çardaklar vardır. biraz daha ilerleyince genelde turistlerin takıldığı bir çardak görülür. burdan voleybol sahası çok güzel görünmektedir. bu voleybol sahası da dikizleme alanıdır.

  resepsiyon dedik. hemen arka tarafı kafe-bar tarzında bir yerdir ve iki katlıdır. çok sıcak olur geceleri. dışarı atma isteği verir insana.

  eğer sap olarak gittiyseniz kaç gün, kaç saat kalırsanız kalın size acı verir* zira etrafta gördüğünüz sevgi pıtırcıkları, yollarda gördüğünüz kullanılmış prezolar, gecenin bir köründe uyurken ani bir telaş ile odayı basıp "christ sake!! I need a Condom!" diye bağıran adamlar iç acıtır.

  bu yüzden olsa gerek ki olimpos türk gençleri arasında genelde bir tür "s*kiş" mekanı olarak bellenmiştir. her yiğit "abi olimpos var, bu yaz 4 kişi gidip manitaları bulup sabaha kadar dance... ehehe" şeklinde cümleler kurmaktadır.

  benim bu mekan ile ilgili aklımda kalan şeylerse bol bol ağaç, sabah kahvaltısındaki muhteşem omlet ve yalnızlığa mütemadiyen günde 1 paket sigara dır.

  edit: kadir çok şişman bir adamdır.
  1 ... micro cuts
 6. 6.
  2006 baharında tatilimi geçirdiğim, hastalık kapılacak derecede pis mekandır. (yandıktan sonra yeniden yapıldı, hala aynı standartta pis midir bilemiyorum.)

  anladık, hippie konseptin var, konfor filan da aramıyoruz. ama bu kadar da olur mu ya? yemeklere elimi sürememiştim. mekanda kaldığımız süre içerisinde hep dışarıda yemek yedik. kaldığımız odanın içinde bitler, pireler, tahta kuruları, gece çöktü mü de sıçanlar cirit atıyordu. kaşınmaktan ve suntadan "duvarları" yıkarcasına titretip tüm yapıyı sarsıp sallayarak ortalığı haykırışlara boğan sevişgenler yüzünden uyumak zaten mümkün değildi.

  personeli de acayip lakayıt ve saygısızdır buranın. (özellikle de resepsiyondaki tipler... sürekli kafa duman gezerler.) bu personele kesinlikle güvenmeyiniz. rezervasyon yaptırıp defalarca teyit etmemize rağmen havaalanında bizi karşılamadılar, sap gibi kalakaldık, telefon edince de pişkince "aa unutmuşuz" dediler. kendi imkanlarımızla mekana ulaşmak durumunda kaldık.

  mekanda kaldığım iki hafta boyunca temiz havlu alabilmek için akla karayı seçtim. üstelik bungalow dedikleri en pahalı odalarda kalmama rağmen. neymiş havlumuzu kendimiz getirecekmişiz. getirdim kardeşim, getirdim, ama tüm bavulumu temiz havluyla mı doldursaydım, yoksa elimde havlu mu yıkasaydım tatil boyunca? (ki onu da yaptım...) velhasıl dert anlatmak zorunda kaldım oradaki elemana, bi dandik havlu için bir rüşvet vermediğim kaldı.

  neyse, dip not olarak şunu da yazayım: bir zamanlar bu mekan türk müşteri kabul etmiyordu. o kadar götleri kalkıktı yani. bırakın ya, hem para ödüyorsunuz, hem de hizmet yerine saygısızlık görüyorsunuz. olimposta aynı paraya, hatta daha azına kalınabilecek çok daha güzel pansiyonlar var. isim vermeyeyim şimdi, araştırın.
  1 ... ashtarte
 7. 7.
  (bkz: bull bar)
  ... how i met your mother
 8. 8.
  efendim şöyle oluyor ki eşya unutursanız afedersiniz siktiri çekecek bir mekandır. sizi arayacağız derler. sonra siz ararsınız ancak telefonu açmazlar. öyle de bir meslek ahlakı * anlayışları vardır. duştan ılık su akmaz, yazın ortasında dona dona yıkanırsınız. turistlere de daha bir yağcıdırlar. gitmeyin, tavsiye etmeyin. yanımda sevdiceğim olmasa berbat bir tatil olurdu ama hadi neyse, o; günü kurtardı...
  1 ... ogretmen est
 9. 9.
  hayatımın en güzel haftalarından birini geçirdigim tatilde konakladıgım mekandır. güzel bi ortamı vardı ama sonraki gidislerimde aynı keyfi alamadım nedense.
  ... asil zargana

alakalı başlıklar