bugün

ne olursa olsun türkiyedeki en önemli iki tarihçiden daha iyi olanına hakaretler yağdıran ağzı bozuk şizofren malum gruplardır.
beyin özürlü hasta adama hakaret etmeyi kendine ilke edinen sütü mayası bozuk o ç dur. net..
buna sövenleri de kazığa oturtabilecek adamdır aynı zamanda.
insanlıktan adamlıktan nasibini almamış sırf kadir abi gerçekleri söylediği için hakaret eden çocuktur. evet..
bu fesli maymuna neredeyse tapınacak ak-put çu çocuklar olsa gerek.
Bi tarafını yırtsa orospu çocuğu mertebesine ulaşamayacak insandır. Bildiğiniz gibi fesli ibne ve müritleri varken orospu çocukluğu bize düşmez.
sövmeyen burayı terk etsin amk.
orospu çocuğu kadir mısıroğluna hakaret.
Ulkenin kurucusuna hakaret eden Bir o.c 'na o.c demeyi hakaret sayan o.c soylemi.
He bu arada fesli maymunun bir o.c oldugunu soylemis miydim ?
Lütfen küfürlerinizi sansürler misiniz arkadaşlar? Çoluk çocuk var burada. Doğru yazılımı şu şekilde olması lazım bu başlığın:

K*dir m*sıroğluna hakaret eden orospu çocuğu

T: ismi lazım değil bir adama hakaret etmekle orospu çocuğu olunacağını düşünen yazar beyanı.
Ölmüş orospu çocuğunun arkasından küfür etmeyelim lütfen. Yunanlılarla diplomatik kriz yaşamak istemiyorum.
ölen orospu çocuğuna küfür eden orospu çocuğu mu ?
memlekette ne kadar orospu çocuğu varmış da haberimiz yok.
Görüyorum ki kadir mısıroğlu’na orospu çocuğu diyorsunuz, utanın lan utanın!!! Kerhanede çalışan kadın sadece etini satar bu kadınların çocuğu günahsızdır. Ama kadir mısıroğlu gibiler vatanlarını satıyor milletlerini satıyor. Lütfen Orospu çocuklarına hakaret etmeyin!!!
Bu adama orospu çocuğu demek Orospu çocuklarına yapılan bir ayıptır.
aldığım duyumlara göre ip numarası alınıp evlerinden apar topar toplatılacak kişilerdir. şimdi siz düşünün.
Vatan haini fesli bir leş için kendini boş yere sinir sahibi yapan kişilerdir.

Halbuse ne gerek var. Boktu gübre oldu.
William shakeaspeare e gizli müslüman deyip gerçek adı şeyh pir diyen biri için az bile diyen kişilerdir.
ekşi sözlükte 7 kişinin göz altına alınmasıyla biten eylemdir. sürekli uyarıyorum ünlü kişilere hakaret etmeyin makat kontrolü yaparlar diyorum dinleyen yok. bunun şakası yok akıllı olun..
Adam gibi adamdırlar. Ümmetçi yıkıklardan değildirler. Atatürk'ü çok severler. Yunanlara sempati beslemezler.
cehennemi zümheradan ön saflardan bilet alan kişilerdir. sizin kadir abimizin düşüncesini anlamanıza ne zekanız nede bilginiz yeter.
Yunan yardakçılarına ve Atatürk düşmanlarına prim vermeyen kişilerdir. Vatan hainleri kudurtan kişilerdir ayrıca. Adam gibi adamlardır..
bilmeleri gereken tek şey cehennemi
zümherada cayır cayır
yanmaları olacaktır. gerçekten çok yazık..
Yav az önce savcılığa şikayet ediyordun, cehennem nereden çıktı şimdi?
--spoiler--

bilmeleri gereken tek şey cehennemi
zümherada cayır cayır
yanmaları olacaktır. gerçekten çok yazık..

--spoiler--

Slkça beyanlarda bugün.

Adam paygamber mi ki küfür ettiler diye yanalim.

Cokta seyimde yani.

Asil yanacak olan kendisi.

Keske yunan kazansaydi dedigi yunanlar hristiyan mk. Hristiyanin galip gelemesini istemek kafirliktir. Ben degil dininiz diyir.

Hayatiniz yalan resmen.

Lutfen yaşlilar banlansin şurdan ya. Yeter da. Beyin hucreleri iflas ve zararda.
rumeli sende yaşlandın lan o yazıyı tekrardan oku şeşi beş görme lütfen başını derde sokabilir yazdım şikayet edecğim yazmadın burada bile algı peşindesiniz ya sana hiç yakışmıyor kaç gelmiş kişisin düşmanda olsan duruşun olsun.

tanım : halk arasında it kopuk denen kişiler var ya hah işte onlardır.