bugün

Daha ölmedi mi o adam. Ulan ulkede ne kadar cahil adamlar var.
sakıncası yok. hele de bir 9 eylül günü vadesi yeterse çok hoş olur.

not: 9 eylül; kadir' in arkadaşı olan yunanın,
izmir körfezine dökülerek,
emperyalizmin çomarlarına yüzme öğretildiği gündür.
doğru tespit. yılanlar ilgilerini esirgemeyecekler.
(bkz: kör ölür badem gözlü olur)
Bu yunan sever maraş dondurmacısının değerinin anlaşılacağı günleri dört gözle bekliyorum.
Ahahaha
Ömrümüz varsa, hatırlatacağımız iddiadır.
Ne değeri var ki bilinsin?
Hangi bimsel arastirmasini miras birakicak degerinin bilinmesi icin. gelecekte sadece hastaneden aldigi deli raporunu gorecegiz bir delil olarak bu sacma youtube videolarina.
fes ölür püskül kalır, dostlar kadir mısıroğlunu hatırlamasın.
başka türlü nasıl dostlar derim size *

edit: mısıroğluymuş. mısırlıoğlu değilmiş. çok da mühim değildi oysaki.
söylemekten dilimde tüy bitti ama olsun belki bir kaç arkadaşımız ölmeden değerini anlar.
yahu ona şimdi sövenler öldükten sonra kafalarını duvarlara vuracaklar.
Maraş dondurmacısı ölürse adnan hocaya yanaşırsınız. Birinin köpeği olmanız sizin fıtratınızda var.
yahu şu insanoğlunun gerçekleri anlaması için illaki bir şeyleri kaybetmesi mi lazım.
O gün gelsin de düşünürüz.
üstad necip fazıl'a attığı iftiraları hiç unutmayacağız!!! '' 25 yıl yanında kaldım 1 vakit bile namaz kıldığını görmedim'' demek nedemek lan!!
ölmesi, yaşaması, konuşması veya havlaması zerre etki etmeyecek fesli yunan.
şimdi ona sövenler gerçekleri anladıktan sonra arkasından methiyeler düzecek.
Mesela bir memedali birant varıdı. Anadolu toprakları türkler e bırakılmayacak kadar diye bir laf zikretmişti. Var mı hatırlayanınız? Yitti gitti. Doğlan kitap bile elindeki birant kitaplarını indirimle satamaz halde. Bir netekim vardı yaptığı resimler milyarlarca lira ediyordu. Şimdiden canı yanmayanlar unuttu bile. Canını yaktıkları beddua ile anıyor netekim.

Bu topraklar unutur dostum, sadece bir kişi unutmamakta ısrar ediyor. Seveni de sevmeyeni de. işte bu ilginç.
tarihteki bazı büyük insanların değeri yaşarken değil öldükten sonra anlaşılmıştır.
büyük ihtimal kadir mısıroğlu da bunlardan biri olacaktır.
yaşadığı dönemde küfreden tipler öldüğü zaman hakkikatlari anlayacaktır elbet.
temennim bunun ölünce değil de bir an evvel anlaşılmasıdır.
Ölsün iseriz sevabina kirec dokeriz.
türk milleti olarak en büyük sorunlarımızdan biri, önemli kişilerin değerini yaşarken değil de öldükten sonra anlıyoruz.
ölünce böcekler yer. doğrusu bir değeri olmuş olur doğaya.
Ölsün 9.05 te mezarına sıçmaya gideceğim.
o hayattayken değerini anlamadıktan sonra ne anlamı var ki.
O ölsün mevlid bile okuturuz ardından.
insaallah...