bugün

genelde ağır putçu ve kemalisk ucubelerdir. adam ne söylüyorsa belgeleri ile koyuyor ortaya. deliller ile konuşuyor deliller.

senin gibi beş tane daha gerçek inançlı tarihçi olsa bunların hakkından geliriz hocam. sen çok yaşa hocam.
(bkz: kadir mısırlıoğlu na deli diyen hainler)
buna akıllı diyen beyin hainidir.
allah kitap diye milleti dolandırıp, soyup soğana çevirip bebek'te keyif çatarak götünün üstünden osuruk sallayan hainlerdir.
deli değildir gayet akıllıdır ama öyle bilgin alim hoca moca bi sikim de değildir. akıllı şarlatandır sadece.
kadir mısıroğlu delidir.

dedim de bu beni hain mi yaptı a mal sürüsü. sen kalk atatürk'e alenen hakaret et, demediğini bırakma; ama allahın delisi için durum tespiti yapınca anır böyle akşam akşam. sizin o honut kadar bile olmayan beyinlerinize işeyeyim. atatürk'ün ölüm yıldönümünde saat 09:05'te tuvalette olacağını söyleyen birine deli demek, hakaret değildir.
bu adama akıllı demek her şeyden önce insanın kendi aklına ihanetidir.

kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin, kadir paşanın elinde dünyanın bütün bilinmeyenlerini anlatan gizli kitaplar yok.

tarih, tarih kitaplarında kaynak gösterilerek yazılır.

aksi olsa ağzı azcık laf yapan herkes sevmediği insanlar hakkında kıçından 10 cilt ansiklopedi yazardı tarih diye.

zor bir şey değil, akıllı olun biraz.

"atatürk'ün ruhunu çağırdım cehennemden geldi, sohbet ettik" diyen bir adama inanacak kadar tezata düşmeyin o kafanızın içinde taşıdığınız zımbırtı ile.

yazıktır.
Bunu dedikleri icin suclanamayacak kisilerdir.
(bkz: Kadir Mısıroğluna deli diyenlere hain diyen troll)
işkembesinden tarih uydurup bu uydurduğu zırvaları da masum dindar vatandaşa inandıran dürzünün tekidir.. doğru aslında deli değil oldukça akıllıdır..
Hain değil, zeki ve bilgili insanlardır. Mısıroğlu'nun deli raporu vardır aq embesilleri. Deli demek doğru yani.

Totosundan bir şeyler sallayıp, kaynak göstermeden atatürk düşmanlığı yapan bu ingiliz ajanına üstad diyenler ve bu haini sevenler, asıl hainlerdir... Neo-osmanlıcı dingiller sizi..
güncel Önemli Başlıklar