1. 1.
    ilginçtir. 59. Saniyeden sonra başlıyor. Evet.
    https://youtu.be/ffFhEP2-2ow
    2 -2 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    Bir gerizekalının kendini yerin dibine sokmasından ibaret davranışıdır.
    14 -4 ... yahigewrovski
  3. 3.
    Papağan misali taklit.
    Kendisine öğretileni tekrarlıyor.
    6 -1 ... dalya rock yazar
  4. 4.
    mısıroğlu'nun götü kaşınıyor. ancak adam öyle pislik ki, hiçkimse sikmeye yanaşmıyor.
    12 -3 ... matasyonlu
  5. 5.
    adam mutfağa giderken bu da yanındaymış. bunlara inanan var arkadaş, en saçması bu değil mi.
    3 -2 ... sacma sapan isler
  6. 6.
    Deli raporu almış , ölmüş bir insana yaptığı hakaretleri ile sözde müslüman olan kişi.
    ... glapnak
  7. 7.
    üstadımızın verimli sohbetinden güldüren bir kare olmuş.

tarihi gençlerimize sevdirmek için böyle komik anekdotlar paylaşmak güzeldir.
    2 -5 ... caranthir
  8. 8.
    meczubun taklididir. ülkenin kurucusuna dil uzatan vatansız taklididir. başka sayarım da saymaya elin (ingiliz mandacısı) delisini fazla ciddiye almayayım diyorum.
    7 -2 ... lagavulinvebazlama
  9. 9.
    yakın zamanda hakkın rahmetine kavuşmasını temenni ettiğimiz soytarının, yalanlar silsilesi içeren gereksiz taklididir.
    5 -2 ... keshberfo
  10. 10.
    kendisi ve ruhu kadar ucuz bir taklit.

Bir insanın sesiyle, boyuyla, yediği yemekle 'erkeklik' göstermesini beklemek nedir allasen? bu şey şekerli kahve içti diye adam değil mi diyor Atatürk'e yani? bir de gülüyorlar buna. nasıl bir minnetsizlik bu ya? anlayamıyorum yeminle.

Bizim milletimiz delilerin peşinden gitmeyi çok seviyor. gördük bunların örneklerini. ben öylelerini takip edenlerin aklına tüküreyim. dalga geçtiği insan karşısına geçse solucana dönüşecekler tipler bir ulunun ardından havlıyor. insanda azıcık namus olur.
    10 -2 ... lavandula