1. 1.
    Az önce bir merak ettim bir konuşmasını dinleyeyim dedim inanın saçmalardan seçmeler bunu dinleyenlerde iyi kafa varmış ben iki saat zor dinledim deyişine göre barzani çok doğru bir yol üzerindeymiş o halde bir cevap verebilirmi barzani gizli yahudidir onun yolu doğruysa hangi yol yanlış inanın konuşmaları hep saçma.
    5 -3 ... haylaz sirin
  2. 2.
    Her konusma basina 3 iq puani kaybetmektir.
    1 -1 ... lanet olsun sana platonik
  3. 3.
    Dinleyini direk götünden ziksinler net.
    ... motuntanhu209
  4. 4.
    yapılabilinecek en iyi eylemlerden biridir.
    1 ... susanadamgibbs
  5. 5.
    Belli bir zaman eski tarihe yönelik bilgileri oldukça dikkatimi çekmişti . Sonradan Akp götü yalamaya başladı kendini bitirdi .
    ... teoyirttikabicimyirttik
  6. 6.
    (bkz: iq düşürme teknikleri)
    1 -2 ... ruyasindaruyagoren
  7. 7.
    yapılabilecek en iyi eylemlerden biridir. tavsiye edilir.

az önce bir merak ettim bir konuşmasını dinleyeyim dedim konuşmalarından oldukça etkilendim açıkçası.
    3 -3 ... enemyy
  8. 8.
    mide rahatsızlıklarına birebir gelecek eylemdir. hani böyle miden bulanır bulanır ama sanki mide kapağına takılmıştır içeridekiler bir türlü çıkartamazsın kusup. tam o tıkanıklık sırasında açacaksın 2 konuşmasını tazyikli itfaiye hortumu gibi boşaltır atarsın tüm safrayı.

kadir mısıroğlu dinlemek
    6 -2 ... mel mel bakan gibson
  9. 9.
    hakikate susadığım zamanlarda yaparım bunu. üstadın dudaklarından dökülen müktesebatı kana kana içer, mertebe-i hakke'l-yakin'e bir adım da olsa yaklaşmayı arzu eylerim.
    -1 ... baron munchausen