1. 1.
  hacı hacıyı mekkede, ibne ibneyi dakkada bulurmuş.
  pek hoş atasözü.

  türk düşmanı, türk düşmanını nerede bulur peki?
  londra'da tabi ki...

  kadir mısıroğlu ve şeyh nazım kıbrısi...iki türk düşmanı...
  bu iki türk düşmanının yolları nerede kesişiyor?
  londra'da...

  12 eylül darbesinden kaçarak almanya'ya sığınan kadir mısıroğlu, ingiltere yıllarında ilk iş olarak nakşibendi şeyhi nazım kıbrısi'nin yanına yerleşir.
  nazım kıbrısi kadir mısıroğlu'na sahip çıkıyor, onun ingiltere'de kitap çıkarması için gerekli finansal desteği sağlıyor, mısıroğlu'da kıbrısi'nin yanında londra'nın kuzeyinde bulunan şeyh nazım kıbrısi camisi'nde birlikte takılıyorlar.

  bakın bu caminin hikayesi de çok ilginç.
  bu cami aslında bir havra. bu havra şeyh nazım kıbrısi tarafından satın alınıp camiye çevriliyor.
  lakin nazım kıbrısi bu camiyi neredeyse 1/3 fiyatına alınıyor.
  büyük indirim...

  ama neden bu kadar ucuz acaba?
  çünkü nazım kıbrısi camisinin satın alındığı kişi kim?
  rothschild ailesi.

  rothschild'lere ait bir havra. bu havra düşük bir bedelle nazım kıbrısi'ye satılıyor ve cami yapılıyor.

  vay anasını. ama neden?

  çünkü nazım kıbrısi adlı kansız nakişbendi şeyhi, bir ingiliz ajanı.
  kıbrıs türkü, kıbrıs adasında varlık mücadelesi verirken, bu nazım kıbrısi denilen it, dr fazıl küçük ve arkadaşları aleyhine propaganda yapıyor, ingilizlerin adadaki sözcülüğünü yapıyordu. nazım kıbrısi'ye göre türk mukavemet teşkilatı kafirdi...

  bakın kurtuluş savaşımızda kuvayi milliyeyi, mustafa kemal ve silah arkadaşlarını hain ilan eden, kafir ilan edenlerle ne kadar benzer şeyler değil mi?
  devir değişiyor, zaman değişiyor belki ama bazı kansız köpeklerin ingiliz hayranlığı ingiliz ajanlığı değişmiyor işte.

  şeyh nazım kıbrısi adlı itin bu faaliyetlerinin kayıtları mit'te ve emniyet teşkilatımızda mevcuttur.

  işte bu nazım kıbrısi ile kadir mısıroğlu ingiltere'de mi6'nın kontrolünde faaliyetlerini sürdürdüler.

  mesela, kadir mısıroğlu'nun kızı hastalandığında ingiliz Kraliyet Ailesi devreye giriyor konusunda ingiltere'nin 1 numarası olan doktoru ingiliz hanedanı özel olarak tahsis ediyor kendisine...
  bu ayrıcalığın sebebi neydi?

  Bu Şeyh Nazım Kıbrısi'nin dünyanın dört bir yerinde müridi var...
  Ama her ne hikmetse müritler hep ingiliz Milletler Cemiyeti'ne üye olan eski ingiliz sömürgesi ülkelerde... Yani görevi ingiltere adına oralardaki Müslüman kitleyi elde tutmak...
  örneğin, bu Şeyh Kıbrısi, "Prens Charles'in Müslüman olup kendi tarikatına mensup olduğunu ama durumu gereği bunu açıklayamadığını" ingiliz gazete ve dergilerine manşet manşet beyanatlar ile duyuruyor...
  O derecede de pervasız yani...

  işte bizim püsküllü kadir, bundan dolayıdır ki halen tam bir Şeyh nazım Kıbrısi ve ingiliz hayranıdır. Pek sever toz kondurmaz bunlara.

  nerede bir türk düşmanı, nerede bir atatürk düşmanı varsa arkasında ingiltere olması, ingiliz bağlantıları olması ve ingiliz ajanı olmaları tabi ki tesadüf değildir.

  dünün ingiliz işbirlikçisi şerefsizleri ali kemal'ler, sait molla'lar, damat ferit'ler ne ise, bugün kıbrısiler, kadir mısıroğlulları, mustafa armağan'lar, menzilciler, fetöcüler de aynıdır.
  18 -3 ... tengir budun
 2. 2.
  Lan bu herif foseptik çukuru gibi kazidikça bok çikiyor.
  6 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  Ne demişler deveye diken insana siken.... önce fetö sikti bunları şimdide bunlar.
  2 ... benimhalaumudumvar
 4. 4.
  şeyh nazım kıbrısi'nin testisleri dibinde avuç açmış bekleyen akp'li merve kavakçı'dan biliriz bunları. hani babası geçen fetö ile barış istemişti türbanlı bacı. hani kendisinin abd vatandaşı olduğu ortaya çıkmıştı, hani her gittiği yere cia'den abilerle giden kadın.  merve kavakci nin turkiye yi temsil etmesi
  4 -3 ... o halde umabilir miyim
 5. 5.
  islamcı olsun da arkasında amerikalı-ingiliz olmasın.. mümkün değil..

  sömürge ülkelerinde iki tür insan var:

  1) batılı kültür almış, dünyayı tanıyan, şehirli ve eğitimli insanlar..
  2) yerel kültüre bağlı, eğitimsiz, kırsal insanlar..

  ingilizler 2.ci gruptan hain devşirmenin çok daha kolay olduğunu keşfettiler.. dolayısıyla ingilizler desteklerini her zaman şeyhlerin, şıhların, hacıların, aşiret ve kabile reislerinin arkasına koyarlar..

  enver paşa, atatürk, inönü, musaddık, saddam hüseyin, kaddafi birinci grup insanlardır.. bunlar en büyük mücadelelerini ülkelerinin kanını emen ingiltere'yi kapıdışarı etmek için vermişlerdir.. saddam, kaddafi ve musaddık iktidara gelir gelmez ilk iş olarak ingiliz petrol şirketlerini kovmuşlardır. ilk ikisi bedelini canıyla ödemiş, üçüncüsü darbeyle iktidardan düşürülmüştür. atatürk ve inönü kapitülasyonları kaldırarak ingiliz ticari çıkarlarını bitirmiş, sonra da osmanlı borcunu ödeyerek ingiltereyle hesabı kapatmıştır...

  suud ailesi, sabah ailesi, kabus ailesi vs. ikinci gruba girerler.. bunları fazlaca anlatmaya lüzum yok, herkes biliyor.. tamamen ingiliz piyonudurlar.. tek vazifeleri ülkelerinin petrol zenginliğini ingiliz bankalarına aktarmaktır.. bunu yaptıkları sürece koltukları sağlamdır.. saddam gibi, kaddafi gibi can korkusuyla yaşamazlar... sırf suudi arabistan'da 20 civarında amerikan üssü vardır bu pislikleri tahtta tutmak için..

  düşünün: hristiyan-siyonist amerikan üsleriyle korunan şeriatçı-islamcı iktidar..
  o ne yaman çelişki aneyy!!!
  bu çelişkiyi anlayan ortadoğuda neyin ne olduğunu anlar...

  ingiltere türkiye'nin yömetici sınıfını uzun süre elde edemedi. dolayısıyla yan yollara başvurmak zorunda kaldı. bu nazım kıbrısi gibi, mısırkoçanı gibi herifler ingiltere'nin arka kapı elemanlarıdır.. bunlar direkt iktidara oynamazlar, ama ortama yalan pompalayarak etraflarında islamcı yobaz kitleleri oluştururlar. böylece gelecekte potansiyel bir islamcı iktidarının temellerini atarlar..

  gerçi türkiye'yi 15 senedir rizeli recep yönetiyor.. imam hatip okullarıyla ülkenin kafa yapısı olabildiği kadar islamcılaştırıldi.. ama hala türkiye'de islamcı bir iktidar çok zor görünüyor.. cumhuriyetin temelleri çok derinlerde.. o yüzden insanların kafasının daha da bulandırılması lazım.. nazım kıbrısilere, mısırkoçanlarına, menzilcilere, fetoculara daha çok ekmek var..
  5 ... arbutus unedo
 6. 6.
  türkiye'de türk lobisi hariç herşey var. bu nedenle bu seviyeye getirilmiş insanların arkasında hep başka lobiler ya da istihbarat örgütleri var.

  diğer yandan bunların çoğu birbiriyle kavgalı. sebebi de desteği verenlerin diğer milletlerle olan kavgasıdır.

  almanlara yakın bir cemaat ile abd'ye yakın bir cemaat bu ülkede kavga halindedir. sebebi dinle ilgili de değildir. tamamen arkasındaki yapının kavgasını burada yaşar. bizim türkler de bu kavgaya dahil olur, bunların piyonları olurlar.

  kıbrısi'nin mi6 bağlantısını güvendiğim insanlardan duymuştum. mısıroğlu'nun da tamamen yerel olma ihtimali zaten yok. arada sırada ağzından kaçırdığı şeyler var.

  türkler'in avrupa'da, abd'de ve türkiye'de lobilerinin olmamasının en büyük nedeni bu sahte şeyhlerdir. türkler, mezhepler üzerinden bölündüler her yerde. araplar'dan bu bağlamda farkları kalmadı. kürtler de türklere karşı kışkırtılarak zaten bölük pörçük bir duruma getirildiler. allah dedi diye her önüne gelene inanan milletimiz tamamen yalnızdır. işin kötü yanı yalnız olduklarını anlayana kadar bunların maşası olmalarıdır. hiç bu adamların açıklamalarını sorgulamıyorlar. sadece allah demeleri yeter bunların.

  mısıroğlu sanırım biraz bunadı ve bir çok açık vermeye başladı. yakında hastalığı nedeniyle bunun canlı yayında konuşmasını engelleyebilirler ya da tamamen kenara çekerler. yerini alacak kişiler de pelin çift'in filan programına katılan yobazlardan biri olacak muhtemelen. oraya mısıroğlu kafasında çok adam çıkıyor. çok hevesliler onun yerine geçmeye. sonuçta iyi de para kazanıyorlar arkalarındaki lobilerden.

  mısıroğlu gibilerin 'yunan galip gelseydi' demelerini beklemeyin. bu adamlar zaten bunu demeden önce bu ülkeye olan düşmanlıklarını bir şekilde belli ediyorlar. atatürk'ten nefret eden kitle ile onu seviyormuş gibi görünen ve onu başka biri haline getiren kitle aynıdır. kemalist dediklerinizin bir çoğu atatürk'ü başka bir şeye dönüştüren tiplerdir. bu cemaatçilerden de çok farkları yoktur. halktan koparılmış bambaşka bir atatürk yarattılar. allah diye para kazananlar olduğu kadar atatürk diyerek milleti sömüren ve ona iftira atanlar da var. mesela can dündar atatürk'le alakalı yaptığı belgeselde onu tamamen alkolük olarak göstermiştir ve kendisinden mustafa diye bahseder. çekim teknikleri nedeniyle de orada bir kahraman göremezsiniz. şimdi bu adamı da kemalist sananlar var. ne can dündar'ın atatürk sevgisi var ne de mısıroğlu'nun vatan sevgisi var. bunların hepsi bazı önemli köşeleri kapmış karaktersiz insanlardır. biri atatürkçülükten ekmek yemiş diğeri de allah'tan.
  1 ... buzkutlesi