bugün

Bedelini yargı karşısında ödeyecek olan terbiyesiz ve şerefsiz insanlardır.

Evet şahsen şikayete ve ispiyonculuğa karşıyım bazen çok sinirlenmeme rağmen bugüne kadar sosyal medyada maddi ve manevi değerlerimize karşı saldırıda bulunan hiç kimseyi cimere veya başka bir kuruma şikayet etmedim ama son bir kaç günde üstad Mısıroğlu’na karşı hakaret boyutuna varan söylemleri görünce artık yeter dedim, evet siz kimsiniz ki Kadir mısıroğlu gibi fikirlerine sayın cumhurbaşkanımızın da değer verdiği ve hastahanede bile bizzat ziyaret ettiği Mümtaz bir kişilik hakkında ağıza alınmayacak hakaretlerde bulunuyorsunuz.

Evet hadi ölüye saygı duymuyorsunuz da Recep Tayyip Erdoğan gibi büyük bir insanın fikirlerine yön veren, o’nu derinden etkilemiş bir insana nasıl hakaret edebiliyorsunuz? Bu cesareti nereden buluyorsunuz.?

Evet 38 kişinin sikrin şatlarını alıp bizzat şikayette bulundum yarın öbür gün karakola çekilince “ ben yazmadım yiienim yazdı” diye ağlarsınız.
ülkenin kurucusuna hakaret eden geberik bir fesli şerefsize yapılan olağan ve sıradan davranışlardır.
" keşke yunan galip gelseydi " lafını hazmeden piçlerin sevmedikleri vatan millet sevdalılarıdır.
mayasında bozukluk olan kişilerdir.
Ne yapalım tohumuna para mı saydık.
kadri nin 46 raporu vardı.
ölmüş atamızın arkasından hakaret eden bir mahluka hakaret eden onurlu insanlardır.

bu adama hakaret etmem, hakarete onun için bir şeref olur malum kendisi bundan baya yoksundu.

biri de kaynak falan sormuş, şakaysa komik, değilse daha komik.

Edit : aşağıda biri ölmüş falan demiş. Gebersin Yunanlı alçak. Sanki Atatürk’e ağza alınmayacak sözler ederken Atatürk yaşıyordu. Ulan var ya sizin gibi düşünenler için sadece özgürlük değil mi?
Şerefsiz diye bizim orada ülkenin kurucusunun arkasından iftiralar atan ingiliz yalayıcısını koruyan o çocuklarına diyorlar.
Ben küfür ediyorum ve çok şerefli hissediyorun kendimi.
Düşün şerefsizlerin bile, söylediklerini kaldıramadığı bir heriften bahsediyoruz.

Memleketini seven herkesin sövdüğü bir heriften.
kapasitesiz çomarlara açık cümlem. eğer bu dediklerinizi yapıp o deliyi yani çomarların en üstadı olan üstad çomar feslinin hatıralarını savunmazsaniz adam değilsiniz. 38 kişiyi şikayette bulunmuş sanki 31 den sonra saymayı biliyor mikrosefal.
karşında püsküllü varsa şerefsizlik iyidir bazen.
Vallahi şu an kendimi bir kat daha şerefli hissettim.
Herif yıllar yıllardır bu ülkenin kurucusuna, ailesine kurucu değerlerine sövdü ve iftira attı, hakkında en ufak işlem yapılmadı.
Kendisine sövülmesi mi battı bu kadar ?
Haa bu arada pardon da kendisi ülke için nasıl bir değer arz ediyormuş ?
bu o.c unun adı başlıkta yer alması bile ürkünç bir durum. varın gerisini siz düşünün.
şunu söyleyenin ağzına tokadı bir aşk edeceksin böyle dudakları köfte gibi olacak bak bir daha ağzını açıyor mu. anaları babaları vurmuyor ceremesini tüm ülke çekiyor. oğlum hangi ara bu kadar vatan haini oldunuz lan siz. bu dünyada meczubun teki idi gittiği sıcak yerde de buradakinden farklı muamele görmüyordur zaten. zamanında iskilipli gibi vatan hainleri vardı onlardan bayrağı bunlar devraldı..
ingiliz Kadir.
Sevgili ölü fesli maymun götü yalayanlar. Melih Gökçek kendisine o. Çocuğu diyen genci mahkemeye vermiş ve kaybetmişti. Gerekçe de i. melih'in Atatürk'e hakaret etmesi idi.

https://odatv.com/melih-g...r-cikti-1205161200_m.html

Bakınız bu da belgesi. Belge belge diye ölüyorsunuz ya...

Şimdi bi zahmet siktirin.
ilk entry' de tarihçi denmiş ama?

bir daha bak dostum yanlışlık olmasın.
ölüsünü sikeyim amına koyduğumun delisi. mezarında ters dön inşallah.
Ölünün ardından konuşulmaz. Bizim itikadımız bunu gerektirir. Yaşarken çok eleştirdik, dalga geçtik ama hakaret doğru değildir pek ala. insanları hukuki yaptırımla tehdit edenlere de selam olsun lakin ava giderken avlanmayın dikkatli olmak lazım.
Onun da,

ona bir gram merhamet edenin de,

mezarının yanından geçerken tükürmeyenin de,

ölüsünü kemirmeden geçen böceğin de...
trollenen herkese geçmiş olsun.
ölmüş biri dava açamaz.
Ulan bu soysuzun yaşadığı ülkenin kurucusuna etmediği küfür kalmadı bi sik olmadı da biz buna küfür edince mi olacak? Kimse kusura bakmasın Sikerler öyle adaleti!

Türk ulusun küllerinden doğmasını sağlamış, yokluklar içinde bir ülke kurmuş, halkı için kendini feda etmiş bir lidere hakaret eden küfür eden herkesin anasını sikeyim! Hadi şimdi git ananın amına kadar şikayet et!
Bunun yaşayanı var,fatih müptezeli.Bu püsküllü oğulları babadan oğula nesil.
ss aldım hepsini bim e şikayet edicem.