bugün

kadir kıymet bilemeyen adam bu dünyanın en mal adamıdır. eşlerimiz, sevgililerimiz, kız kardeşlerimiz, annelerimiz yani kadınlarımız bizim için bence bu dünyadaki en değerli varlıklarımızdır ama biz erkekler onların değerlerini bir türlü anlayamayız .Beni ondan daha çok sevecek bi sevgilim olamaz desek de hesap sormaya, kalbini kırmaya, laf sokmaya, tapulu malımızmış gibi davranmaya devam ederiz. Böyle adamlar dünyada hiç bi güzelliği hiç bi değeri hak etmezler çünkü ona en çok değer veren kişiyi sürekli kırarlar. Her seferinde bi daha olmayacak bi daha böle davranmayacağım, şunları değiştireceğim derler ama bi kaç gün sonra eski tas eski hamam olurlar. Bu adamlardan biri de benim. Uludağ sözlük yazarı mustafa kaya bugün perişan. Sevdiğine onu hiç tanımıyormuş gibi muamele etti ve çok pişman. ve yine artık böyle sorunlar olmayacak diyor. ama bu sefer kalpten inanıyor. Çünkü ilk kez bu sefer sanırım bitti diye düşündü. Onu gerçekten çok seviyorum. bana son kez şans versin el bebek gül bebek olacak benim için bi dediğini iki etmeyeceğim. evet bu dediklerimi sorun olmadan etmeliydim ama olmadı işte ve çok pişman ve perişanım. uludağ sözlük yöneticilerinden yardım istiyorum evet farkındayım şahsi bir konu oldu ama en azından bi kaç günü durmasını istiyorum yazımın.