1. 1.
    Böyle bir durumda gercekten yargının ne karar vereceğini çok merak ediyorum.
    2 ... sohrap
  2. 2.
    hemen hemen her gün şahit olduğumuz kadına yönelik şiddete hemen hemen hepimizin kayıtsız kaldığı gibi kayıtsız kalamamış bir çocuk kadir.

o kadına yapılan zulme sessiz kalamamış, eminim oradaki insanların çoğu seyir etmekle meşgulken, 'ben karışmayayım, bana bir şey olmasın.' ı öne sürerek vicdanını rahatlattı. ve eminim ki bu seyir edenler iş sosyal medyaya gelince kadına yönelik şiddet hususunda nutuk atıp, böyle de olmaz ki isyanında bulunanlar. kadir bunu yapamadı, kadir gencecik bir çocuk, kadir tıp fakültesine hazırlanan bir çocuk, belki de geleceğin doktoru.

velhasıl kesinlikle ceza almaması gerekir, ortada bir cana kasıt varken. bunun adı cinayet değil meşru müdafaa'dır.
    3 -2 ... magoa de nemesis
  3. 3.
    eğer kadir olmasa bir cinayet daha duyacaktık. kadir için adalet diyorsan imzala. https://www.change.org/p/...R&share_bandit_var=v0
    5 ... eti cin baba
  4. 4.
    iyi bir avukatla, nefsi müdafaadan beraat almalıdır. Umarım öyle olur.
    7 -2 ... mary mary lou
  5. 5.
    Çocuğun yaptığı insanlık iken sokulmuş olduğu durum cinayet. Hayır yani ben anlamıyorum insana yardım etmeye gitsen bile suçlu çıkıyorsun, allahtan kadın çoçuğun arkasında duruyor. Zamanında böyle bir olaya ne yazık ki şahit oldum ve dayanamadım sevgili/kocasıyla tartışan kadını ayırmaya gittim arkadaşımla polis çağıralım falan dedik hatta. Kadın demez mi bize ‘Sevgilim benim döver ya da sever, sizi ne ilgilendirir diye. insanlığı köreltir vallahi bunlar içinde vicdan bırakmaz kimselerin. Gerçi sonu belli, hak etmiyorsunuz ama neyse.
    1 ... neverwantanyhopetofuckingworld
  6. 6.
    Tck 27/2....

Somut duruma iyi bakmak lazım ama...
    ... flat head
  7. 7.
    Eğer o çocuk olmasaydı biz bir kadın cinayeti haberi daha izleyecektik.

adalet sistemimizin aslında ne kadar olmadığının göstergesi bu.

Adalet istiyoruz.
    Beraat istiyoruz.
    11 -9 ... winxperisi
  8. 8.
    Evet adalet.

Cebinde bir insanı öldürecek bir alet edavat taşı. Sonra da onunla birisini kalbinden bıçakla, sonra da adalet.

Kadir’in yaptığı başta doğrudur ama tutup herkes herkesi adalet için öldürürse ortalıkta kanunun adı kalmaz. O yüzden cezası ne ise almalı tabi ki hafifleştirilmiş hali ile.

Bu adam yerden bir taş alıp kendini korumak için adamın başına vurup öldürmüyor. Cebinden bıçak çıkarıp kalbine saplıyor adamın.
    11 -11 ... yazdan kalma bir gun
  9. 9.
    Bir zırva. Cinayet bir suçtur ve bu zibidi de cinayetle yargılanmıştır.

Şovmenliğin lüzumu yok.
    6 -5 ... kivilive
  10. 10.
    Ağbi maalesef Bizim ülkede öyle bir sistem varki

Sistem sana 3 maymunun oyna diyor

Görme
    Duyma
    Söyleme..

Herşeyden önce karışma...
    3 -1 ... diablo1987