bugün

pis yedili dizisinde bayrampaşalılakaplı güney samyeli karakterini oynamaktadır. arka sıradakiler dizisinde bülent çetinaslan ın oktay karakteri ne kadar soğuksa bayrampaşalı da o kadar soğuktur.
liseli dizilerinde oynayan eleman.
adam romeoluktan kadrolu liseliliğe yükseldi ya...
artık kabul etmeli ki, onu sevmeme nedenimşz hande yener filan değil. Bizzat şahsiyeti.
Bi de adam.tşpiyle pniversite son sınıf öğrencisi rollerinş bile zor kıvıracakken lise öğrencisi rolü oynatmıyorlar mı kriz geçiyorum.
gani müjde ile arası bozuk değildir çünkü gani abimiz geri dönerse kendisine kapıların her zaman açık olduğunu söylemiştir. o da arada gani abisi olmasa basına gerekli açıklamayı çoktan yapacağını söyleyerek olayı açıklamıştır.

fatih harbiye dizisi sonlanırsa -ki reytingleri yerlerde gidiyor- kuzu gibi geri dönüş yapacaktır kendisi.

(bkz: pis yedili)
burcu esmersoy un programına çıktığında esmersoy ona seni yanlış tanımışım eğer yakından tanımasaydım hakkında çok kötü şeyler düşünürdüm dediği oyuncudur. acaba çevresindekiler onun hakkında ne söylüyorda bu kadar kötü tanınıyor. ya adam kötü ya da onu kötülüyorlar.
Yeni saçlı sakallı haliyle başka bi insana dönüşmüş oyuncu.
Kenan doğulu'nun amca çocuğudur. Aynı zamanda pis yedili adlı yarışmada sunuculuk yapmaktadır.
Kızları neyle beslediği belli olmayan şahıs

görsel
Kağıttan bile okumaktan aciz kasıntı tip.
sakallarını hacı gibi uzatmıştır, ben beğendim.
3 numara saç modelinin en çok yakıştığı türk oyunculardandır.
bu adam ne iş yapıyor lan harbiden vasfı ne bu adamın.
yıllar önce kendisinden 10 yaş büyük bir kadının sevgilisi olarak tanınan, ayrıldıktan sonra dizi oyuncusu olan, şimdi de kendisinden 10 yaş küçük bir kadın oyuncu ile evlenen şahıs. adama göre genç kadınlar evlenilecek kadınlarmış demek ki.
karısı Neslihan Atagül ile birlikte oturacağı yeni evleri için 4 trilyon ödemiştir.

http://www.haberturk.com/...eslihan-atagulun-yeni-evi
görsel
ünlü olmasaydı sıradan bir tipi var denirdi ama ünlü olduğu için çoook yakışıklı oldu.
kıskançlık genlerini aldırdırmış veya eşini sevmeyen oyuncu. bunun başka açıklaması olamaz. Yok sanatmış yok paraymış bunun açıklaması olamaz. Bir insan yeni evlendiği sevdiceğinin Burak Özçivit gibi biriyle öpüşmesini nasıl izleyebilir. Bak dostum bunlar genç birbirine gönülleri kayar sonra sap gibi ortada kalırsın demedi deme.
Erken ötmüş horoz. Akpnin yeni dönemde böyle muhaliflere para kazandırmaması lazım.
Aşkın tarifi adlı dizide orangutan rolünü başarıyla canlandırmaktadır.
bu kadar kötü senaryoları nasıl kabul edebiliyor hiç anlamıyorum ya.
kendini kutadgu bilig zanneden kişi. mavi ekran vermek istemiyorsanız açıklama yaptığı anda kanalları değiştirin.
bugün doğum günüymüş. doğum günü kutlu olsun.