1. 114.
    Muhteşem adalet sistemimizin sayısız kurbanlarından biridir.

Yılmaz Özdil denmesi gerekeni demiş yine...

https://www.sozcu.com.tr/...ilar&utm_medium=diger
    4 -14 ... rumeli71
  2. 115.
    olayı dramatize etmeye gerek yok. hiç ceza almasaydı bu seferde kim kadına şiddet uygulayan birine denk gelse çekinmeden her türlü yola baş koyacak belki gene cinayet işlenecekti. o zamanda şuan kadir şeker' i kim savunuyorsa ''kadir şeker katildir '' diyecekti. sorgulanması gereken tek şey diğer kadın düşmanlarının neden serbest dolaştığıdır.
    5 ... peacekeeper
  3. 116.
    Neden kelebek tarzı bir bıçak taşıdığını aciklayamamis katil.
    4 -1 ... red rock
  4. 117.
    evet yine türkiye'nin default insani özelliği yanlışı yanlışla savunma sendromunu gözler önüne seren yılmaz özdil yazısı.

cinayet işledin şöyle yapsaydın bir şey olmazdı bla bla bla... kimler kimler vergi kaçırıyor ben de kaçırayım onlara bir şey olmuyor cezalarını da siliyorlar siz de beni pohpohlayın ama sövmeyin. bak o adam şunu yapmış serbest kalmış ben de gidip birinin kalbine penis kadar bıçağın yarısından çoğunu saplarsam ben de serbest kalmalıyım o yüzden bence yılmaz hocam haklı.
    3 ... ne alakasi var oglum
  5. 118.
    Bok yoluna gittiğini düşünüyorum.

Bu karı milleti yok mu abi bunların yatacak yeri yok erkeklik yaparsın satışa getirir olayı görmezden gelirsin kalıbına tüküreyim der. iki ucu boklu değnek kadirin yaşadığı.
    4 -2 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  6. 119.
    Nedense birilerinin sürekli "hiç ceza almasa mıydı?" diye yüklendiği kişidir.

Silahsız birini bıçakla öldürmek cinayettir ve tabi ki bir cezası olmalıdır, bunun lamı cimi yok.

Ancak verilen cezanın çok ağır olduğu da bir gerçek. Kadın cinayetlerinde cezaların, hangi sözde sebeplerle, ne kadar düşürüldüğü gayet iyi biliyoruz ki yılmaz Özdil de onu yazmış.

Sokak ortasında kadın döven kuduz köpeğin saldırısına maruz kalmak yeterli hafifletici sebep değil mi?
    -3 ... rumeli71
  7. 120.
    Katil amguard.
    6 -1 ... vexillarius of theodopolis
  8. 121.
    ülke yine bir döngüye girdi. överek bitiremediği adamı şimdi de düşürecekler.
    ... stein
  9. 122.
    umarım yeniden yargılanır ve içeride hakettiği süreler boyunca böcek yarıştırma imkanı bulur. avukatına "yine olsa aynı şeyi yaparım" demiş. öyle bir ceza alsın ki, yine birini öldüremesin diye dilediğim kişilik.
    2 -1 ... tromp