bugün

kadın milletinin zeka seviyesini gösteren ifade.
kimse kusura bakmasın.

● Ben Özgür'le severek birlikte oldum. Onun için üç çocuğumu bıraktım. Bir süre Eskişehir'de yaşadık. Dört ay önce Konya'ya geldik. Olay günü Özgür alkollüydü. Evde kavga ettik. Evden çıkıp parka gittim. Tek başıma ağlıyordum. Özgür’e ‘Aramızdaki sorunu konuşup, halledelim’ dedim. Özgür yanıma geldi. Bağrışmaya başladık. Özgür kameriyeyi yumrukluyordu. O sıra yanımıza ismini sonradan öğrendiğim Kadir geldi. Muhtemelen bizim kavga ettiğimizi düşündü. Özgür'e 'Neden bayanı rahatsız ediyorsun?’ dedi. Özgür de "Biz birlikteyiz" diye yanıt verdi. ‘Nikahlı karın mı?’ diye sordu. Ben de "Evet ablacım, o benim eşim sen git" dedim. Kadir'in elinde siyah renkli bıçak vardı. Elindeki bıçakla yanımıza geldi. Karşılıklı bir şeyler söylerken, aralarında boğuşma yaşandı.

görsel
görsel
https://www.cnnturk.com/s...-darp-edildigimi-dusunmus
kadir bin pişman olmuştur şimdi.
Zavallı cocuk bu kadin için mi katil oldu. yaklaşmayın karı koca kavgasına, görmezden gelin. Ya da uzaktan polise haber verin.
19 suç kaydı olması bir insanı hatalı yapmaz mı?

Kadir bıraksaydın da ölseydi be kardeşim...
sokakta dövülen kadına neden yardım edilmediğini, edilmemesi gerektiğini gösteren bir ifadedir. sonra öpüşene laf söylüyorsunuz, dayak yese laf söylemezdiniz diyorsunuz. ee müdahale edince de "aslında beni dövmüyordu" diye satışa getiriyorsunuz.
Midem ağrıyor be sözlük...

Bu kadın için değermiydi.
Kadın namertlik yapmış o belli. Burada nefsi müdafaa var orantısız güç. Ölen adam öküz gibi çocuk zayıf ve üzerine çullandı çocuğun. Mecburiyet var. Yazık oldu çocuğa tıp okumak istiyormuş sanırım. Vay arkadaş memleketin haline bak. Suçlular Fink atıyor haklılar içerde. Adalet tek dişi kalmis canavar Türkiye'de. Birde şu açıdan bakabiliriz ama kadın herifin yakınları tarafından tehditte edilmiş olabilir.
Böyleleri Allahtan belasını istiyor. O çocuğun hayatını mahvettiniz, güzel birliktelikte alkollü sevgilinle sokakta değil git kenarda köşede tartış ne yiyorsan ye. insan olana dar bu dünya, Kadir'e yazık.
Keşke bu kadını öldürseydin Kadir.
maalesef ki ülke gerçeğimizdir. burada evvelden 3-4 defa bir anımı paylaşmıştım. bire bir buna benzer şekilde cereyan eden bir olaydı. gecenin köründe ağır şiddet gören bir vatandaşı kurtarmaya çalışırken o yerden bitme pezevenk bana da küfür edince dayağı yemişti güzelce. karakola gidene kadar her şey güzeldi ama karakolda ne oldu ise 3 kişilik olayda tek masum olan şahsım tek suçlu oluvermişti bağyan ın yan çizmesi sonucu *

kör ölür badem gözlü olur derler ya. o kadın aslında olayın üzerine 5 daha katıp o kendisini kurtarmak için elini kana bulayan adamcağızı kurtarmaya çalışacağı yerde bir de gömmüş resmen. ne diyelim bazıları bazı şeyleri maalesef ki hak ediyor..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.