bugün

Bu kişi bir adamı öldürdü mü? öldürdü.
kadını koruması cok güzel ama öldürmeden de yardımcı olabilirdi.
Mesela sizin kardeşinize elin adamı bir tokat attı ne hissedersiniz?

(bkz: bir tokatcık)
mağara adamı refleksleriyle yaşayan, insanca değil de orman kanunlarıyla hayatımızı idame ettirelim isteyen aptal ve cahil insandır. 4 üniversite bitirmiş olsa da bu sonuç değişmez. bunu onaylıyorsa içindeki mağara adamını hala ıslah edememiş demektir.
eğer olay şu şekilde gelişseydi, kadir şeker'in ifadesi şöyle olsaydı: "adam kadını dövüyordu müdahale ettim, adam bana bıçak çekti. o bıçak çekince ben de kendimi bıçaktan korumak için adamdaki bıçağı aldım, o esnada boğuşurken bıçaklamak zorunda kaldım. hemen ambulansa haber verdim ve polise teslim oldum" diye, o zaman hak verebileceğimiz tiptir.

lakin olay öyle olmamış ki kardeşim. adam kadını dövüyor, kadir şeker "tespih gibi sallamak için aldım" diye beyan ettiği "kelebek" diye tabir edilen ve taşınması suç olan bıçağı ile bu kavgaya müdahale ediyor ve silahsız olan adamı kalbinden bıçaklıyor. olay yerinden gayet soğukkanlı bir şekilde uzaklaşıp evine gidiyor, ve hiçbir şey olmamışçasına yatıp uyuyor. polis gelip yakalıyor adamı. birini kalbinden bıçaklayıp, hiçbir şey olmamışçasına hayatına devam etmesi normal gelmiyor bana.

kırsal bir yerde gece araba ile giderken yanlışlıkla bir kirpiyi ezmiştim. kaç gün vicdanım sızlamıştı hayvancağızı öldürdüm diye. burada adam bir insan öldürüp, hiçbir şey olmamış gibi evine gidip yatıp uyuması anormal gelmiyor mu kimseye?

pişmanlık hissetse, adamı bıçakladıktan sonra ambülans çağırır, polise haber verir, teslim olurdu. neresinden bakarsanız bakın, öldürücü bir silah taşımak ve bu silah ile silahsız birisini öldürmek, gerekçesi ne olursa olsun, savaş halinde bile suçtur. bu suçtan ceza almaması asıl adalete sığmaz.
Sırf sözde kadın korudu diye bir katilin serbest bırakılmasını isteyen bir Feminazi ya da kadın tavlamak için ruhunu şeytana bile satacabilecek meriç olan bir tiptir.

kadın ölmesin ya,gerisi önemli değil.Şiddeti cinsiyetçilik haline getirecek kadar ikiyüzlüdür bunlar.şiddetin kimliği olmaz.şiddet,şiddettir.
kimler dışarda geziyor amk çıksa bir yerinize mi batar ?
Cebimde 23 santim yarı otomatik av bıçağı taşıyorum nerden bildin.