bugün

Uzun yillardir tecrubelerime dayanarak iddia ettigim konudur. Kadinlar kesinlikle erkeklerden daha cok zevk alirlar, kendilerini kaybederler. Butun mesele yataga girmeye ikna etmektedir. Daha zevk aldiklari halde hala niye naza cekerler, oda ayri bir konudur.
bir öfkeli kalabalık skecinde rastladığım komik durum. şöyle ki;
+kamil bey kadınların erkeklerden 7 kat daha zevk aldığını söylüyor.
-oooo okan bey o 7 katını görmüş ben 15 katını gördüm noooolduu.
doğru olma ihtimali yüzde seksenlerde olan önermedir. seks sonrası zevkten titreyen bir kadın vardır ki erkeğinin ona sarılmasıyla en mutlu kadın olur o an.
20 yıl önce bilimsel olarak zaten kanıtlanmış durumdur.
ön sevişe olmazsa pek de geçerli sayılmayacak önerme.
gir çıktan ibaret bir seks(!), kadın için pek de bir anlam ifade etmez hatta aksine tecavüz gibi olur.
oysa duygusal dışavurum olan ön sevişme olursa önerme hayli doğru hale gelir. tabi bu her şey demek değildir. erkeğin performansı da mühimdir...

gerçi hiç seks yapmadım, umarım yanılmıyorumdur...
sadece orgazm sürelerine bakılarak doğru olduğu idrak edilebilecek gerçektir. erkeklerin ortalama orgazm süresi saniyelerle tarif edilirken, kadınlarda dakikaları geçer. ayrıca, bir kez orgazm olan erkek; sonraki orgazmında zevk katsayısı ve istek düşerken kadında tam tersidir.
çoğunluk kadın için yanlış önermedir. kadınlar erkeklere göre seksden değil sevişmekten daha çok zevk alır. çünkü olaya duygularını katar ister istemez. böyle olmasa erkekler emin olun hiçbir dişinin peşinden koşmazdınız.
At sahibine göre kişner... bazen en ateşli hatunu bile kurutan olur...
yanlış kişilerin eline düşüldüğünde doğru olmadığını düşündüğüm önerme. zaten güzel yurdumda bu ihtimal de çok fazla. şöyle ki ; önsevişme yapmadan direk bölgeye dalış yap akabinde 1 dk içinde boşal eeee kadından neyin zevkini almasını bekleyeceksin ki? evvela tepeden tırnağa bi öpüp kokla bakalım hatun kişiyi daha sonra gir ilişkiye ondan sonra bak soğukta kalmış kedi yavrusu gibi titriyor mu kollarında titremiyor mu * .
bilimsel olarak kanıtlanmıştır.. kadınların duygu ve düşünceleri daha ağır basmaktadır..
erkekleri pek fazla ilgilendirmeyen durumdur. biz işimize bakarız.