bugün

şimdi, burda bahsetmeye çalıştığım şey favorisi olan kizlar değildir. favorisi olan kızlar da gayet hayatımızda olsa da, gayet elvis gibi gezseler de konumuz onlar değil.

konumuz, ben de dahil pek çok erkeğin favori bırakmayı sevmesine ve yakıştırmasına rağmen şahsımın kadınlarda gözlemlediği üzre kadınların bu favori denen hededen hazzetmedikleridir. e tabii ki bütün genellemeler yanlıştır.

ayrıca favori konusu açılmışken biraz da bu konuda saçmalayayım istedim. şimdi efendim benim gördüğüm o ki favori bırakmayı seven erkekler genelde "genel moda anlayışı"ndan uzak erkekler oluyor. zira 70lerden sorna dünya çapında silinen uzun favorilerden halen vazgeçmiyorlar. garip kısmı bu adamların 80sonrası doğumlu olmaları.

şimdi kıldan tüyden karakter tahlili yapmak istemem lakin uzun favori bırakanların çoğunun benzer hayat görüşleri olduğunu da keşfettim. valla bence "aynı ayda doğduğu için" ortak beğenileri olduğu sanılan insanlardansa (bkz: astroloji) istemeden benzer beğenilere sahip insanların bazı ortak noktalar taşıyabileceği daha mantıklı göründü.

edit: astrolojiye taş atarak uzun favori taşıyan erkeklerin çoğunun benzer beğenileri olduğundan kastım bir "gotik" yahut "hede" "hödö" modası içindeki benzerlik değil. yani kılıkları, konuşmaları ilgili olmasa da sırf favorileri olmasından dolayı onu söyledim. yoksa modasallaşma içinde bırakılabilecek bir bıyık yahut favori bu kapsam dışındadır.
Sevilesi kadındır underground,altkültür takılmaktadır ne mutludur ona.
OYSA ERKEKLER ONLARIN ZÜLÜFLERiNi ÇOK SEVER. *
ali g, mirkelam veya elvis presley modeline yakın bir şey haline gelmediği sürece var olmaması gereken durumdur.