bugün

bilim adamları yaptıkları derin araştırmalar sonucu, kadınların aklından çıkmayan şeyi saptadılar. ne olabilir sonuç? ahanda aşağıda yazı:

''Uzun süre önce yapılan araştırmalar sonucunda, erkeklerin her 52 saniyede bir, seks düşündükleri söylenmişti. Şimdi, kadınların akıllarına en sık getirdikleri şey belirlendi.

Bunun için ingiltere'de, yaşları 19 ila 47 arasında değişen 778 kadınla doğrudan görüşmeler yapıldı. Psikiyatırlar durumu değerlendirdi, bilim adamları, bazı denekleri inceledi.

Benzer bir araştırma da bir başka kıtada yapıldı. Afrika kıtasının en gelişmiş ülkelerinden Güney Afrika'da da kadınlarla görüşmeler yapıldı. Sonuçlar ise şaşırtıcı biçimde benzer çıktı.

Erkekler her 52 saniyede bir seksi düşünüyorlarsa, kadınların da her 60 saniyede, belli bir şeyi düşündükleri ortaya çıktı. Modern zamanların kadınlarının aklına bu kadar sık gelen şey, alışveriş. Alışveriş saplantısı olan kadınlar arasında ise en çok ayakkabı satın alma tutkusu olduğu ortaya çıktı.

Her 4 kadından biri bunu yapıyor. Bu da, günde 960 kez, haftada 6 bin 720 kez, kendilerine bir şeyler almayı düşündükleri anlamına geliyor. ''

yani sonuç biliniyordu zaten. sayın bilim adamları, neden bu kadar uğraştınız ki, sorsanız bendeniz söylerdi size bunu. yani kadınların aklından çıkmayan şeyi bilmek için, bilm adamı olmaya gerek yok ki.
kuaföre gitmek.
(bkz: kariyer yapmak)
benimle tanışan kadınlarda ben , tanışmayanlarda da ne zaman tanışırız acaba, tanışınca nasıl ayakkabı giysem acaba, ben en iyisi alışverişe gideyim de che mania ile tanışırsam paspal olmayayım düşüncesi.
normal karsılıyorum. ben de kadın olsam bana verirdim yani. *
(bkz: gazoz_kapagi)**
"nasıl kilo verebilirim" meselesi.
kadın oldukları.
kadından önce insan olduklarını düşünmelerine bi müsade edilse, herşey daha iyi olacak.

anlamak için o derinin içinde yaşamak lazım, toplumun beklentilerine dayatmışlıklarına, içinin reddedişine rağmen karşı durabilmeyi, cesaret eder karşı durursan önüne çıkacak bir sürü kalıptan birine sokulduğunu, sana insandan çok kadın diye bakıldığını ve buna uygun kalıplar olduğunu uymazsan tü kaka olduğunu özetle çok şey beklendiğini bilmek için o deriye girmek lazım.
tabi bunlar iyi hali, bide e de den halleri var, güneydoğuda kadın olmak, tarlada çiftte çubukta kadın olmak.
insanın kendi annesini de düşünüp öyle cevap vermesi gereken "şey" sorusu.
şey kelimesinin sonuna ler takısının getirilmesi gerektiğini düşündüğüm başlık.
çünkü bu kadar basite indirgenmesi gerçekten yanlış, mesela çalışan bir kadını düşünelim, evli de olsun;o an için işiyle ilgili şeyler, akşam eve gittiğinde ne yemek yapacağı, haftasonu yetiştiremediği ütüler, yemek sonrası bulaşık, çocukların ödevleri, ödevler dışında da ilgi göstermek lazım zaman kötü sonuçta, tüm bunların yanında eşiyle de ilgilenmesi lazım ki aldatmasın. bunlarla bitse iyi herkes bir şeyler bekliyor, aramazsan, ya da davet edildiğinde gitmezsen arkadaşlar&akrabalar kırılılyorlar, vefasız oluyorsun en sonunda...o da ne, oğlu aşık olmuş, melankoli yapmış iyice, aşık olduğu kız başkasını seviyormuş. dünyanın sonu geldi sanıyor, onunla konuşmak lazım, ikna etmek lazım...hadi konuştun onunla, uyudu. bu sefer canın sıkıldı, yavru sonuçta, can...uyuyamıyorsun. hazır vakit de var ne renk ayakkabı alsam diye mi düşünecek. yok ya, sanmıyorum.

bu anketin manken&oyuncu tarzı yapacak işi olmayan boş beyin sahibi bayanlara yapıldığını düşünmekteyim.

(bkz: genelleme)
(bkz: olası kötü durum senaryoları)
Güzellik ve güzellik adına yapılabilecek her şey- estetik, makyaj, aliış-veriş, saç, zayıflama.... Saymakla bitmez.
(bkz: para)

zira alışveriş, makyaj ve dahası para olmadan mümkün olmayan aktivitelerdir.
güncel Önemli Başlıklar