1. 1.
    Doğru yoldadır 31 yaşındayım hem kendi ilişkilerimde hem de çevrem de birebir şahit olduğum şeyler gösterdi ki en masum gözüken kadınlar bile toplumun cinsel açlığı sosyal medya etkisinden havalandı sadakatsizlik konusunda erkeklere tur bindirir hale geldiler. Sevgilisi eşi olup erkeklere yavsayan çok.kadin gördüm. Kadınlar erkeği çıkarı için sever para statü tıp güç. Güce taparlar asla seni sen olduğun için sevmezler. Duygusal manipulasyonda ustadirlar bencildirler hep onlar hakli. Feminizm ayağı yaparlar eşit hak isterler eşit sorumluluk istemezler. Çiftlik bank tosuncuğuna güvenirim ama asla bir türk kadinina güvenmem kaşar oropsu denilen Ruslar bile daha karakterli onlar en azinda. Yaptıklarını inkar etmiyorlar.
    2 -3 ... summercem88
  2. 2.
    Gecenin üçünde "gadın" ı dert eden erkektir. Güvenmiyorsanız güvenmeyin yahu. Kimse kimseye yalvarmıyor. Nefretinizi ortalığa saçmayın o yeter.
    2 -2 ... vasilissa
  3. 3.
    En yakın arkadaşımın sevgilisinin tarafımı taciz edişinden sonra iyice farkına vardığım gerçek.tacizi bırak gerisini anlatamıyorum bile şu an.

Arkadaşıma bir şey de diyemiyorum. Kaç yıllık arkadaşımla görüşmüyorum ya.

Sonra gel bu cinse güven. Heee her kadın aynı değil aynı kefeye koyma ya bi gidin işinize, kendinizi kandırın.

Aynı zamanda bonus olarak başımdan 2 evlilik geçtiğini de belirteyim.
    1 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  4. 4.
    Kadınlara güvenmeyen erkek,kadınlara güvenmeyen kadın,erkeklere güvenmeyen kadın diye seçenekler çoğaltılabilir. insanoğlu bu. Güvenilmez olabilir. Her iki cinsin içinde de var.
    6 ... turuncuuu
  5. 5.
    aslında güven meselesini en çok kadınlar dert ediyor.
    -1 ... sziasztok